Naujienų Archyvas

Dienos nuolaida: su EJK apgyvendinimas „Klaipėda Hostel“ 10 % pigiau

2016 m. birželio 28 d.

Klaipėda – tai nuostabus Lietuvos uostamiestis, kurį norisi aplankyti kuo dažniau. Tad jei atvykęs nežinai, kur apsistoti, siūlome rinktis „Klaipėda Hostel“. Jauki, namus primenanti aplinka bus maloni ir Tavo piniginei, nes su EJK apgyvendinimas 10 % pigiau!

AKCIJA! VISĄ BIRŽELĮ MĖGAUKIS „YOGIS“ ŠALDYTO JOGURTO LEDAIS 20 % PIGIAU

2016 m. birželio 27 d.

Kas gali būti geriau nei mėgautis šiltais saulės spinduliais ir atsigaivinti „Yogis“ šaldyto jogurto ledais! Visą birželio mėnesį su EJK „Yogis“ desertai kainuos 20 % pigiau. Skanaus!

BIRŽELĮ „DVIRATIS PLIUS“ EJK TURĖTOJAMS SIŪLO 15 % NUOLAIDĄ VISIEMS DVIRAČIAMS

2016 m. birželio 27 d.

Važinėti dviračiais madinga! Visą birželio mėnesį su EJK parduotuvės „Dviratis Plius“ dviračiai 15 % pigiau. Nepraleisk progos, įsigyk puikią transporto priemonę ir sutaupyk daugiau nei 70 €.

Darbo pasiūlymas vertėjui ES institucijose

2016 m. birželio 27 d.

Ar žinai, kad lietuvių kalba yra viena iš 24 oficialių Europos Sąjungos kalbų? Jei turi puikius lietuvių kalbos rašybos įgūdžius, ES siūlo galimybę tapti vertėju Europos Sąjungos institucijose.

Registruokis į mokymus apie toleranciją

2016 m. birželio 27 d.

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuoja mokymus jaunimui apie toleranciją, diskriminavimo prevenciją ir pagarbos ugdymą darbe su jaunais žmonėmis.