Naujienų Archyvas

Dienos nuolaida: su EJK Kanados programos dalyvio mokestis 30% pigiau

2016 m. vasario 29 d.

Jei esi kelionių entuziastas, mėgsti tolimas šalis, nebijai naujovių, tai kuo skubiau kreipkis į „Jaunimo keliones“. O dabar su EJK Kanados programos dalyvio mokesčiui taikoma net 30% nuolaida. Keliauk ir patirk vieną didžiausią savo gyvenimo nuotykių!

Dienos nuolaida: su EJK aplankyk „Genocido aukų muziejų“ 50% pigiau

2016 m. vasario 28 d.

Nenustok domėtis Lietuvos istorija! Apsilankyk „Genocido aukų muziejuje“, kuriame galėsi pasivaikščioti po buvusį KGB vidaus kalėjimą ir pamatyti bei sužinoti dar daug naujų dalykų. Su EJK bilietas kainuos net 50% pigiau.

VASARĮ SU EJK VISIEMS „BIG Z“ SPORTO KLUBO ABONEMENTAMS 20% NUOLAIDA

2016 m. vasario 28 d.

Užteks šaukštą kilnot – metas mankštintis! „Big Z“ Žydrūno Savicko sporto klubas visą vasario mėnesį EJK turėtojams turi išskirtinį pasiūlymą – 20% nuolaidą visų tipų abonementams Vilniuje. Išsirink patogiausią sporto klubą ir jau rytoj susitikime treniruotėje!

VASARIO MĖNESIO AKCIJA: 40% nuolaida pramogoms iššūkių kambariuose „Crazy Mind escape room“

2016 m. vasario 28 d.

Artėja draugų susibūrimas, o nežinai, kaip jį praleisti įdomiai ir įsimintinai? Su EJK visą vasarį Vilniuje „Crazy Mind escape room“ siūlo išskirtinę progą: net 40% nuolaidą apsilankymui.

„Užupio teatras“ kviečia į spektaklį „Pavojingi ryšiai“: EJK turėtojams 2 bilietai vos 4,99€

2016 m. vasario 28 d.

„Užupio dramos teatras“ kviečia į išskirtinio spektaklio „Pavojingi ryšiai“ peržiūrą! EJK turėtojams teatras siūlo ypatingą kainą – 2 billietai už 4,99€.