Dienos nuolaida: su EJK „Kalba.Lt“ kursai grupėje 10% pigiau

Visada yra tinkamas laikas toliau mokytis ir tobulėti! Ateik į kalbų mokyklą „Kalba.Lt“ ir su šaunia kompanija tobulink savo kalbų žinias. Pasinaudok EJK ir gauk 10% nuolaidą.

Dienos nuolaida: su EJK viešnagė viešbutyje „Romantic“ iki 15% pigiau

Nusimato kelionė į Panevėžį? Tavo viešnage ir puikiu poilsiu pasirūpins viešbutis „Romantic“. Su savimi turėk EJK ir gauk 10% nuolaidą darbo dienomis, o savaitgaliais net 15% nuolaidą nakvynei!

VASARĮ „WOK TO WALK“ SU EJK VISIEMS PATIEKALAMS 15% NUOLAIDA

Išalkai? Užsuk į „WOK TO WALK“ ir su EJK bet kuriam patiekalui gausi 15% nuolaidą. Pasistiprink skaniausiais WOK makaronais mieste!

SU EJK VISĄ VASARĮ „ELADY.LT“ KŪNO AKSESUARAMS 15% NUOLAID

ELADY.lt - koreguojančio trikotažo ekspertai – pristato šiuo metu itin madingas braletes, tinkančias kiekvienos skoniui: ne tik nėriniuotas, be pamušalo, vielos ir pakietinimo, bet ir labai praktiškas braletes su „push up‟ kaušeliais. Populiariausia bralečių rūšis - braletės su pakietintais kaušeliais.

Dienos nuolaida: su EJK spektaklius žiūrėk 30% pigiau

Pasiilgai teatro? Kaskart „cezario grupė“ pristato puikius spektaklius, kuriais žavisi kiekvienas matęs. Tad nieko nelauk ir jau dabar įsigyk bilietą į artimiausią spektaklį, o su EJK gauk net 30% nuolaidą!