Su EJK aplankyk Oktoberfest už 399€

Oktoberfest – didžiausias alaus festivalis, į kurį kasmet susirenka apie 6 mln. žmonių. Kelionių agentūra „Zigzag Travel“ siūlo keliauti kartu! Su EJK gausi 5% nuolaidą kelionei ir iki 35% nuolaidą draudimui.

Nepamirštamas savaitgalis Varšuvoje su EJK vos 95€

Kelionių agentūra „Zigzag Travel“ parengė turiningą savaitgalio kelionę į Varšuvą su nuostabia nakvyne 5* viešbutyje InterContinental Warszawa vos už 95€. Nepraleisk progos, rezervuok vietas, o pasinaudojęs EJK gali gauti 5% nuolaidą kelionei ir iki 35% nuolaidą draudimui.

Rudenį keliauk į Kroatiją vos už 110€

Juk atostogų per daug nebus! Kelionių agentūra „Zigzag Travel“ siūlo spalio mėnesį aplankyti Kroatijos miestą Zadarą, Kelionė iš Rygos į Zadarą ir atgal kainuos vos 110€. Su EJK gausi 5% nuolaidą kelionei ir iki 35% nuolaidą draudimui.

Su EJK aplankyk Tokiją vos už 474€

Kelionių agentūra „Zigzag Travel“ paruošė puikų pasiūlymą! Lapkričio gale keliauk į Japonijos sostinę Tokiją vos už 474€. Su EJK gausi 5% nuolaidą kelionei ir iki 35% nuolaidą draudimui.

Pasikeitimai Vilniaus oro uoste

2017 m. vasarą Kauną galėsime vadinti ne tik laikinąja šalies, bet ir vasaros aviacijos sostine. Nuo 2017 m. liepos 14 d. šiek tiek daugiau nei mėnesiui Vilniaus oro uostas bus uždarytas pakilimo tako rekonstrukcijai, o skrydžiai vykdomi į šį oro uostą ir iš jo bus nukreipti į kitus šalies oro uostus – Palangą ir Kauną.