Su EJK šešių dienų kelionė po Vokietiją už 339€

Šešių dienų kelionė po gražiausias Vokietijos vietas! Kelionių agentūra „Zigzag Travel“ pasirūpino kelionės programa, o Tau tereikia rezervuoti vietą. Pasinaudok EJK ir gauk 5% nuolaidą kelionei ir iki 35% nuolaidą draudimui.

Su EJK keliauk kruizu į Stokholmą vos už 105€

Kelionių agentūra „Zigzag Travel“ siūlo kelionę kruiziniu laivu į Stokholmą, pakeliui apsilankant Estijos sostinėje Taline! Pasinaudok EJK ir gauk 5% nuolaidą kelionei ir iki 35% nuolaidą kelionės draudimui.

„StudentJob“ – darbas užsienyje

„StudentJob“ yra portalas, skirtas studentams ir absolventams, ieškantiems darbo galimybių užsienyje. Tai portalas, suteikiantis tiesioginį kontaktą su darbdaviais ir kompanijomis, kurios ieško laikinų ir pastovių darbuotojų, norinčių dirbti dalį ar visą darbo dieną.

Su EJK keliauk į Ispanijos miestą Pamploną už 475€

Šią vasarą patirk vieną smagiausių nuotykių San Fermin festivalyje, vykstantį Ispanijos mieste Pamplonoje! Kelionių agentūra „Zigzag Travel“ pasirūpino kelione iš Rygos už 475 €. Su EJK taikoma 5% nuolaida kelionei ir iki 35% nuolaida draudimui.

Atlik reporterio praktiką Italijoje

Visada svajojai aplankyti Italiją? Italijos lietuvių naujienų portalas http://itlietuviai.lt/ šiuo metu ieško reporterių-praktikantų, kurie galėtų dirbti iš Italijos sostinės Romos. Šiai praktikai atlikti ieškomas aktyvus, smalsus, kūrybingas, atsakingas ir psichologiškai pasiruošęs gyventi kitoje šalyje žmogus.