Rytų partnerystės jaunimo forumas Varšuvoje

Varšuvoje 2017 m, birželio 22–23 d. vyks tarptautinis Rytų partnerystės forumas – konferencija, skirta aptarti ir spręsti iššūkius, kylančius jauniems žmonėms.

Planuoji studijuoti užsienyje? Su EJK būstą išsinuomosi 25% pigiau!

Pristatome ypatingą tarptautinį partnerį – būsto nuomos portalą „Uniplaces“! Ši tarpautinė platforma sukurta tam, kad vykdamas studijuoti ar dirbti svetur, savo nuolatinį būstą susirastum patogiai, patikimai ir saugiai. Su EJK būsto nuomos mokesčiui taikoma net 25% nuolaida!

Slovakų kalbos ir kultūros kursai Bratislavoje

„Studia Academica Slovaca“ kviečia dalyvauti Bratislavoje rengiamuose slovakų kalbos ir kultūros kursuose, kurie vyks 2017 m. rugpjūčio 6–20 d. Į šiuos kursus studentus iš Lietuvos siųs Švietimo mainų ir paramos fondas.

Su EJK Gėlių paradas Olandijoje vos 249EUR

Gėlių paradas Olandijoje! Spalvų ir kvapų jūra Europos gėlių rojumi vadinamame parke tiesiog užburia. Kelionių agentūra „Zigzag Travel“ kviečia keliauti kartu vos už 249€. Su EJK gausi 5% nuolaidą kelionei ir iki 35%.

Su ejk žiemos kelionė į Romą vos 68EUR

Jau susiplanavai vasaros atostogas? Tad planuok žiemos! Kelionių agentūra „Zigzag Travel“ siūlo labai pigų skrydį į Romą ir iš jos – vos 68€. Su EJK gausi 5% nuolaidą kelionei ir iki 35% nuolaidą draudimui.