Rašyk, keliauk ir mokykis su „The New York Times“

Rašymas – tavo aistra? Papasakok apie būtas ar nebūtas savo keliones ir laimėk 10 dienų kelionę į Balkanų šalis: Kroatiją, Makedoniją, Juodkalniją, Serbiją, Bosniją ir Hercegoviną bei Kosovą ir gauk konsultacijas iš vieno žymiausių pasaulyje – „The New York Times“ – autorių.

Kovą skrisk į Indiją! Bilietai su EJK nuo 480 EUR

Mažai yra šalių pasaulyje, kurios vienu metu taip šokiruoja ir taip užburia. Leiskis į neeilinį nuotykį Indijoje jau šį pavasarį. Skubėk, kol dar yra vietų!

Pavasarį iš Vilniaus į Ibizą skrisk vos už 84 €

Ibiza – viena žymiausių Europos salų. Išgarsėjusi dėl savo įspūdingų ir pašėlusių vakarėlių, ne sezono metu ji tampa puikiausiu prieglobsčiu ir gamtos mylėtojams. Iš Vilniaus kovo pabaigoj skrisk atsipūst vos už 84EUR!

DAR NEATŠVENTEI 30-OJO GIMTADIENIO? SLIDINĖK STUDENTIŠKOMIS KAINOMIS!

Kiekvienas slidinėjimo entuziastas su džiaugsmu brauko kalendoriuje dienas: jau visai visai netrukus prasidės slidinėjimo sezonas! Kadangi žiemos malonumai paprastai nėra pigūs, primenam, kad su piniginėje turima EJK gausi tikrai nemažai nuolaidų įvairiose šalyse!

Registruokis į mokymus Suomijoje apie darbo su jaunimu poveikį

Dažnai jaunimo darbuotojai ar darbo su jaunimu vykdytojai sulaukia priekaištų apie skiriamų finansų atskaitomumą – kaip pinigais pamatuoti investiciją į jauną žmogų?