Menų spaustuvės mediatekoje – teatro aukso fondas

Atsinaujinusioje Menų spaustuvės interneto svetainėje www.menuspaustuve.lt. Mediatekos skyrius tampa svarbia pažintimi su Lietuvos teatru. Senų, jau neberodomų spektaklių įrašai skaitmeninami ir viešai bei nemokamai prieinami visiems besidomintiems.

Bliuzas prie savo ištakų sugrįžta Lietuvoje

Vilnius. 2014 m. vasara. Bliuzo legenda ir Vakarų Afrikos griot susitinka vienoje scenoje. Ir taip prasideda muzikinė draugystė, kuri virto ekvivalento pasaulyje neturinčiu albumu, kuris atkuria trūkstamą grandį bliuzo, vergovės ir ilgaamžių Afrikos tradicijų istorijoje. O gegužės 17-20 d. bus pristatomas išskirtinai tik Lietuvoje.

„MENŲ SPAUSTUVĖS“ GEGUŽĖS - BIRŽELIO MĖNESIO REPERTUARAS: SU EJK BILIETAI 20% PIGIAU

„Menų spaustuvė“ skelbia, jog sezonas artėja į pabaigą - gegužė pilna renginių, prie jos jungiasi ir pusė birželio. EJK turėtojams visiems „Menų spaustuvės“ prodiusuojamiems renginiams taikoma 20% nuolaida.

„MENŲ SPAUSTUVĖS“ BALANDŽIO MĖNESIO REPERTUARAS: SU EJK BILIETAI 20% PIGIAU

Šiais metais balandžio mėnesis „Menų spaustuvei“ ypatingas – tai 15 gimtadienis! Šia proga „Menų spaustuvė“ parengė gausų balandžio repertuarą, tad nieko nelauk, jau šiandien įsigyk bilietą, o su EJK gauk net 20% nuolaidą.

Lietuvoje koncertuos vienas žymiausių Vakarų Afrikos muzikos meistrų

Lietuvoje koncertuosiantis Bassekou Kouyate iš Malio yra vienas žymiausių šiuolaikinių Vakarų Afrikos ngoni instrumento meistrų.