Naujojo cirko savaitgalis’17 Menų spaustuvėje

Visi šiuolaikinio scenos meno gerbėjai savo kalendoriuose jau gali žymėtis rugsėjo 5-10 dienas – jomis „Menų spaustuvėje“ karaliaus „Naujojo cirko savaitgalis“.

Surask „Vilniaus kontekstus“

Jei atostogauji ir šiek tiek laiko leidi sostinėje, gali užsibrėžti tikslą: Vilnių pamatyti tokį, kokio niekas ir niekada iki šiol dar nėra matęs. Išgirsti ir pasikalbėti su Vilniaus kontekstais kviečia net 17 įvairioms miesto erdvėms kūrinius skyrusių autorių.

Kino teatro „PASAKA“ repertuaras liepos 14 – 20 d.

Penktadienį einam į kiną! Su EJK bilietas į filmą PASAKOS kino teatre Tau kainuos vos 3,8€ (vietoje 5,5€). Tad skambink draugui/ei ir keliaukit smagiai vakaroti į kiną!

Aplankyk Vyriausybę naktį

Artėja mistiška, įdomi, įvairiausių veiklų, renginių, koncertų ir pasimatymų žadanti „Kultūros naktis“. Šią naktį Vilniuje ne tik bus įdomu leisti kultūros mėgėjams, bet ir visiems aktyviems, smalsiems žmonėms. Viena įdomių galimybių, kuria atveria šis renginys – apsilankymas Lietuvos Respublikos Vyriausybėje!

#IŠTARK #IŠGIRSK #IŠSAUGOK savo mieste

Antrus metus iš eilės organizuojama akcija #IŠTARK #IŠGIRSK #IŠSAUGOK šias metais vienija tris didžiausius Lietuvos miestus – Vilnių, Kauną ir Klaipėdą ir kviečia tave prisidėti prie renginio tavo mieste!