Lietuvoje koncertuos vienas žymiausių Vakarų Afrikos muzikos meistrų

Lietuvoje koncertuosiantis Bassekou Kouyate iš Malio yra vienas žymiausių šiuolaikinių Vakarų Afrikos ngoni instrumento meistrų.

KINO TEATRO „PASAKA“ REPERTUARAS KOVO 17 – 23 D.

Tradiciškai penktadienį pristatome Jums „Kino Pasakos“ repertuarą savaitgaliui ir visai artėjančiai savaitei. Kas gali būti geriau už filmą jaukiame kino teatre? Faktas, kad su EJK ši pramoga Tau kainuos vos 3,8€ (vietoje 5,5€). Tad skambink draugui/ei ir keliaukit smagiai vakaroti į kiną!

Kovo 11-oji su Misija Sibiras

Kas yra „Misija Sibiras“ pasakoti jau niekam nereikia – praėjusiais metais keliolika jaunų žmonių leidosi į dar vieną projekto organizuojamą ekspediciją Sibire. Ką jie patyrė, suprato, ką parsivežė ir ką paliko Igarkoje, už poliarinio rato?

Spektaklis „Troškulys“ – sostinės scenoje: su EJK bilietas 30% pigiau

Kovo 9 dieną Menų spaustuvėje Kauno šokio teatro „Aura“ platforma „Ant „Auros“ batuto“ pristatys spektaklį „Troškulys“, kuris praėjusiais metais pateko į geriausių spektaklių penketuką tarptautiniame choreografijos konkurse Izraelyje.

„MENŲ SPAUSTUVĖS“ KOVO MĖNESIO REPERTUARAS: SU EJK BILIETAI 20% PIGIAU

Pavasarinis „Menų spaustuvės“ repertuaras jau čia! Turiningai leisk laiką pigiau – pasinaudok EJK ir gauk 20% nuolaidą bilietams.