Sužinok viską apie tarptautines galimybes Europos solidarumo korpuse

Europos solidarumo korpusas (ESK) – Europos Komisijos inicijuojama tarptautinės savanorystės bei su solidarumu susijusio darbo, praktikos bei stažuočių galimybių programa, kuria gali pasinaudoti visi pilnamečiai Europos Sąjungos gyventojai.

Rašyk, keliauk ir mokykis su „The New York Times“

Rašymas – tavo aistra? Papasakok apie būtas ar nebūtas savo keliones ir laimėk 10 dienų kelionę į Balkanų šalis: Kroatiją, Makedoniją, Juodkalniją, Serbiją, Bosniją ir Hercegoviną bei Kosovą ir gauk konsultacijas iš vieno žymiausių pasaulyje – „The New York Times“ – autorių.

Ruošiesi studijuoti? Dalyvauk „Tarptautinių studijų dienose 2017“

Vis dar nesi apsisprendęs, kur stoti? O gal domiesi studijomis užsienyje, tačiau neišmanai stojimų procesų ir viskas atrodo painiau nei yra? Dalyvauk didžiausioje Baltijos šalyse studijų parodoje „Tarptautinių studijų dienos 2017“.

Darbo pasiūlymas su programa „Renkuosi mokyti!“

Viešoji įstaiga „Mokyklų tobulinimo centras“ jau devintus metus įgyvendina jaunųjų mokytojų pritraukimo programą „Renkuosi mokyti!“. Programos tikslas – pritraukti ir parengti motyvuotus jaunus žmones dvejus metus dirbti mokytojais, įkvepiančiais kiekvieną vaiką noru mokytis.

Darbo pasiūlymas: pristatyk Lietuvą pasauliui parodoje „Expo 2017“

„Expo 2017“ – renginys, kuriame viena kitai prisistato dalyvaujančios šalys. Šiais metais „Expo 2017“ vyks Kazaschstane, Astanos mieste.