Galbūt tai – tavo pirmas darbas!

Jei nori dirbti lanksčiu grafiku ir supranti, koks nuostabus daiktas yra dviratis, gali vasarą tapti dviračių nuomos šeimininku ir netgi kelionių dviračiais organizatoriumi – maža įmonė, siūlanti dideles tobulėjimo ir veiklų galimybes, siūlo darbą vasarai dviračių nuomos vadybininkui.

Ar žinai viską apie darbą EURES?

Atrodo, kad informacijos apie tai, kaip išvykti ir pradėti dirbti kitoje šalyje yra labai daug. Tačiau ar visuomet ji yra patikima? Ar žinai, kad bet kurioje ES šalyje (ir Šveicarijoje) gali kreiptis į EURES konsultantą ir gauti patikimą, konkrečią informaciją tave dominančiais darbo klausimais?

Dirbk vasarą Lietuvos pašte

Artėja vasara ir nori susirasti darbą, tačiau galvoji, kad visi geri darbo pasiūlymai yra Vilniuje arba kurortiniuose miestuose? Laimei, daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių veikia pašto skyriai, kurie vasarą laukia naujų žmonių! „Lietuvos paštas“ kviečia prisijungti visus jaunus, energingus žmones, norinčius išmokti įvairių dalykų – siūlo darbą bet kuriame Lietuvos mieste.

Darbo ir praktikos pasiūlymai „Western Union“

Jei visuomet norėjai dirbti dielėje įmonėje, kurioje ne tik platus veiklų ir ieškomų darbuotojų pareigų spektras, bet ir neribotos karjeros gaimybės, nedvejodamas siųsk savo gyvenimo aprašymą!

Ieškomas eilėraščių iliustratorius

Moki kurti iliustracijas kūrybiškiems tekstams? O gal visada svajojai tai daryti? Galbūt turi sukaupęs kalną darbų ir nori, kad juos pamatytų kuo daugiau žmonių ir įvertintų tavo kūrybą? Šiuo metu rašomai poezijos knygai reikia iliustratoriaus!