Tapk TED konferencijų pranešėju

Šiuo metu vyksta TED Fellowship programos dalyvių atranka. Ši programa skirta lyderiams, įkvepiantiems žmonėms iš viso pasaulio – tapti programos dalyviais gali visi, kuriems 21–40 metų, tačiau, jei jauno žmogaus asmenybė ir pasiekimai yra itin svarūs, programoje registruotis ir dalyvauti galima jau nuo 18 metų.

Tapk Eurodesk Lietuva atstovu savo mieste

Šiuo metu Eurodesk Lietuva atnaujina regioninių partnerių tinklą ir ieško organizacijų ar įstaigų Lietuvoje, kurios ilgainiui taptų nuolatiniais jaunimo informavimo partneriais šalies regionuose.

Zalcburgo seminarai jauniesiems medikams

Karjerą pradėjusiems medikams, kurie ne vyresni nei 45 m. ir supranta bei kalba anglų k., Studijų užsienyje informacijos centras dalinasi informacija apie galimybę dalyvauti įvairių medicinos krypčių seminaruose.

„Versli Lietuva“ siūlo darbą

„Versli Lietuva“ skelbia apie laisvas darbo pozicijas įvairiose srityse: šiuo metu ieško grafikos dizainerio, komunikacijos vadovo, projektų vadovo, teisininko ir kt. Jei esi ambicingas, kupinas ryžto ir nori dirbti stiprioje komandoje, tiesiančioje kelius į užsienio rinką, prisijunk!

Profesinė praktika vertėjams Europos Parlamente

Europos Parlamentas periodiškai siūlo atlikti profesinę praktiką įvairiose srityse. Šiuo metu galima teikti paraiškas vertimo profesinei praktikai. Profesinę praktiką gali atlikti universitetus baigę jaunieji profesionalai, kurie savo karjerą nori pradėti nuo Europos Parlamento salių!