Tapk savanoriu „Go Forward“

Moterų lyderystės konferencija „Go Forward“ ieško komandos pastiprinimo ir kviečia prie savo komandos prisijungti savanorių komandą! Jei nori patirti, ką reškia organizuoti renginį, tapti jo dalimi ir susipažinti su „Go Forward“ organizatorių komanda, tapk savanoriu renginio metu! Konferencija „Go Forward“ vyks 2017 m. gegužės 3 d. Vaidilos teatre Vilniuje.

Nuotolinė praktika „FOMOSO“ organizacijoje

„FOMOSO“ yra nepriklausoma, ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinis tikslas – skleisti kokybišką ir patikimą informaciją apie Rytų ir centrinėje Europoje, Baltijos šalyse ir Prietryčių Europoje vykstančius politinius procesus.

„Adobe“ dizaino konkursas

Pasaulinis skaitmeninio turinio kūrimo konkursas „Adobe“ kviečia dalyvauti talentus iš viso pasaulio – studentai iš visų universitetų ar kitų aukštojo mokslo įstaigų, vyresni nei 18 m. amžiaus, dabar gali atskleisti savo talentus ir pasinaudoti galimybe būti pastebėtiems skaitmeninėje erdvėje dirbančių profesionalų: dizainerių, turinio kūrėjų ir pan.

Rytų partnerystės jaunimo forumas Varšuvoje

Varšuvoje 2017 m, birželio 22–23 d. vyks tarptautinis Rytų partnerystės forumas – konferencija, skirta aptarti ir spręsti iššūkius, kylančius jauniems žmonėms.

Patirk „Godopoco“

„Godopoco“ – improvizacija paremtas žaidimas, kurio metu lavinami komunikacijos gebėjimai, ugdoma empatija ir socialiniai įgūdžiai. Sakoma, kad gebėjimas atjausti ir nuspėti kito žmogaus būseną ir veiksmus, ilgainiui taps neįkainojama XXI a. žmogaus savybe, su kuria negalės konkuruoti net pažangiausios išmaniosios technologijos.