DIENOS NUOLAIDA: SU EJK „DOVANUSALA.LT“ KUPONAI 5% PIGIAU

Metas dovanoms! Dovanų portale „DovanuSala.lt“ rasi pačių įvairiausių laisvalaikio, parduotuvių ir pramogų dovanų kuponų, kuriais galėsi džiaugtis tiek tu, tiek tavo artimas. Su EJK taikoma 5% nuolaida.

Mokykis iš klaidų: tarptautiniai mokymo kursai „My Favourite Mistake“

Jaunimo darbuotojai, jaunimo lyderiai, mokytojai ir kiti profesionalai, dirbantys su jaunais žmonėmis, tie, kurie domisi nauju ir inovatyviu požiūriu į mokymąsi kviečiami registruotis ir vykti į tarptautinius mokymo kursus „My Favourite Mistake“.

Dienos nuolaida: su EJK batutų centre „Šoklynė“ pramogauk už 5 €

Batutų centre „Šoklynė“ šokinėk, aktyviai leisk laiką, linksminkis ir mokykis naujų triukų visiškai saugiai. Pramogauk kartu su EJK ir visa diena batutų centre Tau kainuos vos 5€.

Važiuojam savanoriauti!

„Neatidėliotinas klausimas gyvenime: ką tu gali padaryti dėl kitų?“ – teigia afroamerikiečių pilietinių teisių judėjimo lyderis ir aktyvistas Martin Luther King. Savanoriaujant gali nuveikti daug šaunių dalykų dėl kitų žmonių.

KOVĄ „DONUT LAB“ SU EJK 2 SPURGOS + 2 DIDELĖS KAVOS = 5 EUR

Kovą į pasimatymą kviesk drąsiai! Su EJK 2 nuostabiai skanios „DONUT LAB“ spurgos ir 2 didelės kavos vos 5 EUR! Pasinaudok puikiu pavasariniu pasiūlymu!