Dienos nuolaida: su EJK „Kalba.Lt“ kursai grupėje 10% pigiau

Visada yra tinkamas laikas toliau mokytis ir tobulėti! Ateik į kalbų mokyklą „Kalba.Lt“ ir su šaunia kompanija tobulink savo kalbų žinias. Pasinaudok EJK ir gauk 10% nuolaidą.

Dienos nuolaida: su EJK viešnagė viešbutyje „Romantic“ iki 15% pigiau

Nusimato kelionė į Panevėžį? Tavo viešnage ir puikiu poilsiu pasirūpins viešbutis „Romantic“. Su savimi turėk EJK ir gauk 10% nuolaidą darbo dienomis, o savaitgaliais net 15% nuolaidą nakvynei!

Sužinok viską apie tarptautines galimybes Europos solidarumo korpuse

Europos solidarumo korpusas (ESK) – Europos Komisijos inicijuojama tarptautinės savanorystės bei su solidarumu susijusio darbo, praktikos bei stažuočių galimybių programa, kuria gali pasinaudoti visi pilnamečiai Europos Sąjungos gyventojai.

VASARĮ „WOK TO WALK“ SU EJK VISIEMS PATIEKALAMS 15% NUOLAIDA

Išalkai? Užsuk į „WOK TO WALK“ ir su EJK bet kuriam patiekalui gausi 15% nuolaidą. Pasistiprink skaniausiais WOK makaronais mieste!

SU EJK VISĄ VASARĮ „ELADY.LT“ KŪNO AKSESUARAMS 15% NUOLAID

ELADY.lt - koreguojančio trikotažo ekspertai – pristato šiuo metu itin madingas braletes, tinkančias kiekvienos skoniui: ne tik nėriniuotas, be pamušalo, vielos ir pakietinimo, bet ir labai praktiškas braletes su „push up‟ kaušeliais. Populiariausia bralečių rūšis - braletės su pakietintais kaušeliais.