Tapk Eurodesk Lietuva atstovu savo mieste

Šiuo metu Eurodesk Lietuva atnaujina regioninių partnerių tinklą ir ieško organizacijų ar įstaigų Lietuvoje, kurios ilgainiui taptų nuolatiniais jaunimo informavimo partneriais šalies regionuose.

Zalcburgo seminarai jauniesiems medikams

Karjerą pradėjusiems medikams, kurie ne vyresni nei 45 m. ir supranta bei kalba anglų k., Studijų užsienyje informacijos centras dalinasi informacija apie galimybę dalyvauti įvairių medicinos krypčių seminaruose.

Dienos nuolaida: su EJK visos „Style4u“ prekės 15% pigiau

Būk išskirtinis ir stilingas! Internetinėje parduotuvėje „Style4u“ rasi įvairių vyriškų aksesuarų bei kitų prekių, kurios tavo įvaizdį pavers originaliu bei labai madingu. Su EJK gausi net 15% nuolaidą visoms prekėms.

Naujojo cirko savaitgalis’17 Menų spaustuvėje

Visi šiuolaikinio scenos meno gerbėjai savo kalendoriuose jau gali žymėtis rugsėjo 5-10 dienas – jomis „Menų spaustuvėje“ karaliaus „Naujojo cirko savaitgalis“.

„Versli Lietuva“ siūlo darbą

„Versli Lietuva“ skelbia apie laisvas darbo pozicijas įvairiose srityse: šiuo metu ieško grafikos dizainerio, komunikacijos vadovo, projektų vadovo, teisininko ir kt. Jei esi ambicingas, kupinas ryžto ir nori dirbti stiprioje komandoje, tiesiančioje kelius į užsienio rinką, prisijunk!