Planuoji studijuoti užsienyje? Su EJK būstą išsinuomosi 25% pigiau!

Pristatome ypatingą tarptautinį partnerį – būsto nuomos portalą „Uniplaces“! Ši tarpautinė platforma sukurta tam, kad vykdamas studijuoti ar dirbti svetur, savo nuolatinį būstą susirastum patogiai, patikimai ir saugiai. Su EJK būsto nuomos mokesčiui taikoma net 25% nuolaida!

„Vilnius Coding School“ kviečia atviroms konsultacijoms

Manai, kad be programavimo šiais laikais – niekur? Viena populiariausių „Vilnius Coding School“ kviečia visus mėgėjus, entuziastus ir visiškai su programavimu nieko bendra neturinčius asmenis atvykti susipažinti – 2017 m. kovo 31 d. vyks atvirų durų diena.

Stažuotės Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitete

Vyksta paraiškų teikimas ilgalaikėms (5 mėn.) stažuotėms Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitete atlikti. Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetas yra patariamasis Europos Sąjungos organas, teikiantis konsultacijas svarbiausioms Europos Sąjungos institucijoms.

Dienos nuolaida: su EJK kontaktiniai lęšiai 5% pigiau

Keisk akinius į kontaktinius lęšius! Internetinėje parduotuvėje „SuperLesiai.lt“ rasi galybę pasirinkimų, o su EJK gausi 5% nuolaidą.

KOVĄ „DONUT LAB“ SU EJK 2 SPURGOS + 2 DIDELĖS KAVOS = 5 EUR

Kovą į pasimatymą kviesk drąsiai! Su EJK 2 nuostabiai skanios „DONUT LAB“ spurgos ir 2 didelės kavos vos 5 EUR! Pasinaudok puikiu pavasariniu pasiūlymu!