Ar žinai viską apie darbą EURES?

Atrodo, kad informacijos apie tai, kaip išvykti ir pradėti dirbti kitoje šalyje yra labai daug. Tačiau ar visuomet ji yra patikima? Ar žinai, kad bet kurioje ES šalyje (ir Šveicarijoje) gali kreiptis į EURES konsultantą ir gauti patikimą, konkrečią informaciją tave dominančiais darbo klausimais?

Dienos nuolaida: su EJK dviračiai parduotuvėje „Dviratis Plius“ 7 % pigiau

Ieškai dviračio? Modernūs, kokybiški, patikimi ir pagal kiekvieno poreikį tik „Dviratis Plius“ parduotuvėse. Nieko nelauk ir jau šiandien išsirink sau labiausiai tinkantį ir patinkantį dviratį! Su EJK įsigyk dviratį 7% pigiau.

Dienos nuolaida: su EJK šaldyto jogurto desertai 10% pigiau

Laikas skaniausiam desertui – ledams! Keliauk į ledainę „Yogis“ ir išsirink idealiausią šaldyto jogurto desertą, kuris pradžiugins ir atgaivins tave visada! Smaližiauk kartu su EJK ir gauk 10% nuolaidą visam „Yogis“ asortimentui.

Dienos nuolaida: su EJK „Biofitus“ prekės 10% pigiau

Savo sveikata rūpinkis visada! Su „Biofitus“ maisto papildais tai padaryti bus dar paprasčiau. Pasinaudok EJK ir visoms prekėms gauk 10% nuolaidą.

Dirbk vasarą Lietuvos pašte

Artėja vasara ir nori susirasti darbą, tačiau galvoji, kad visi geri darbo pasiūlymai yra Vilniuje arba kurortiniuose miestuose? Laimei, daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių veikia pašto skyriai, kurie vasarą laukia naujų žmonių! „Lietuvos paštas“ kviečia prisijungti visus jaunus, energingus žmones, norinčius išmokti įvairių dalykų – siūlo darbą bet kuriame Lietuvos mieste.