Nuotolinė praktika „FOMOSO“ organizacijoje

„FOMOSO“ yra nepriklausoma, ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinis tikslas – skleisti kokybišką ir patikimą informaciją apie Rytų ir centrinėje Europoje, Baltijos šalyse ir Prietryčių Europoje vykstančius politinius procesus.

SU EJK BALANDĮ KEPU.GREICIAU.LT PREKĖMS 25% NUOLAIDA

Kurk kulinarinius šedevrus lengviau! Visą balandžio mėnesį EJK turėtojams internetinėje parduotuvėje „kepu.greiciau.lt“ taikoma net 25% nuolaida kepimo formoms, dekoravimo įrankiams bei kitoms prekėms.

Dienos nuolaida: su EJK „Ride Shop“ parduotuvėse prekės 15 % pigiau

Metas atsinaujinti! Viena didžiausių laisvalaikio rūbų ir avalynės parduotuvių „Ride Shop“ siūlo platų ir kokybiškų prekių asortimentą! Būtinai pasinaudok EJK ir gauk 15 % nuolaidą visoms prekėms.

Dienos nuolaida: su EJK dviračiai parduotuvėje „Dviratis Plius“ 7% pigiau

Ieškai dviračio? Modernūs, kokybiški, patikimi ir pagal kiekvieno poreikį tik „Dviratis Plius“ parduotuvėse. Nieko nelauk ir jau šiandien išsirink sau labiausiai tinkantį ir patinkantį dviratį! Su EJK prekinkis 7% pigiau.

Dienos nuolaida: su EJK pažink miestą kartu su „Vaiduokliais“ 10% pigiau

Įdomiomis istorijomis apipintos miestų gatvės leis pažvelgti naujai į jau šimtus kartus lankytas vietas! Kreipkis į pramogų organizatorius „Vaiduokliai“, praleisk smagiai laiką, o su EJK gauk 10% nuolaidą.