KINO TEATRO „PASAKA“ REPERTUARAS VASARIO 24 – KOVO 2 D.

Kas gali būti geriau už filmą jaukiame kino teatre šaltą pirmadienio vakarą? Faktas, kad su EJK ši pramoga Tau kainuos vos 3,8€ (vietoje 5,5€). Tad skambink draugui/ei ir keliaukit smagiai vakaroti į kiną!

Dienos nuolaida: su EJK spektaklius žiūrėk 30% pigiau

Pasiilgai teatro? Kaskart „cezario grupė“ pristato puikius spektaklius, kuriais žavisi kiekvienas matęs. Tad nieko nelauk ir jau dabar įsigyk bilietą į artimiausią spektaklį, o su EJK gauk net 30% nuolaidą!

SU EJK VISĄ VASARĮ „ELADY.LT“ KŪNO AKSESUARAMS 15% NUOLAID

ELADY.lt - koreguojančio trikotažo ekspertai – pristato šiuo metu itin madingas braletes, tinkančias kiekvienos skoniui: ne tik nėriniuotas, be pamušalo, vielos ir pakietinimo, bet ir labai praktiškas braletes su „push up‟ kaušeliais. Populiariausia bralečių rūšis - braletės su pakietintais kaušeliais.

Rašyk, keliauk ir mokykis su „The New York Times“

Rašymas – tavo aistra? Papasakok apie būtas ar nebūtas savo keliones ir laimėk 10 dienų kelionę į Balkanų šalis: Kroatiją, Makedoniją, Juodkalniją, Serbiją, Bosniją ir Hercegoviną bei Kosovą ir gauk konsultacijas iš vieno žymiausių pasaulyje – „The New York Times“ – autorių.

Dienos nuolaida: su EJK nuotraukų rėmeliai ir albumai 20% pigiau

Nuotraukos – tai pati geriausia dekoracija namams. Jas įrėmink ir pakabink ant sienos, o kurios netilps sudėk į nuotraukų albumą. Rėmelius ir albumus įsigyk iš „Fotofabriko“, būtinai pasinaudok EJK ir gauk 20% nuolaidą!