Ruošiesi studijuoti? Dalyvauk „Tarptautinių studijų dienose 2017“

Vis dar nesi apsisprendęs, kur stoti? O gal domiesi studijomis užsienyje, tačiau neišmanai stojimų procesų ir viskas atrodo painiau nei yra? Dalyvauk didžiausioje Baltijos šalyse studijų parodoje „Tarptautinių studijų dienos 2017“.

Dienos nuolaida: su EJK helio balionai 35% pigiau

Balionai – tai puiki dekoracija, tinkanti bet kokiai progai! „Ponas Balionas“ siūlo didžiulį helio balionų pasirinkimą, o jų originalumas nustebins ne tik svečius, bet ir patį tave. Pasinaudok EJK ir gauk net 35% nuolaidą helio balionams!

Kovą skrisk į Indiją! Bilietai su EJK nuo 480 EUR

Mažai yra šalių pasaulyje, kurios vienu metu taip šokiruoja ir taip užburia. Leiskis į neeilinį nuotykį Indijoje jau šį pavasarį. Skubėk, kol dar yra vietų!

SU EJK VISĄ VASARĮ „ELADY.LT“ KŪNO AKSESUARAMS 15% NUOLAID

ELADY.lt - koreguojančio trikotažo ekspertai – pristato šiuo metu itin madingas braletes, tinkančias kiekvienos skoniui: ne tik nėriniuotas, be pamušalo, vielos ir pakietinimo, bet ir labai praktiškas braletes su „push up‟ kaušeliais. Populiariausia bralečių rūšis - braletės su pakietintais kaušeliais.

Dienos nuolaida: su EJK „Glow Make-up“ prekės ir paslaugos 10% pigiau

Laukia svarbi šventė, o gal šiandien ta diena, kai nori atrodyti pritrenkiančiai? Užsuk į „Glow Make-up“ studiją ir tavimi pasirūpins profesionalų komanda! Pasinaudok EJK ir gauk 10% nuolaidą visoms prekėms ir paslaugoms.