SU EJK „MAKEUP2GO“ PROFESIONALŪS MAKIAŽO KURSAI 15% PIGIAU

Makiažo subtilybės „Makeup2go“ akademijoje pigiau! Net du mėnesius EJK turėtojams profesionaliems makiažo kursams taikoma 15% nuolaida.

Darbo ir praktikos pasiūlymai „Western Union“

Jei visuomet norėjai dirbti dielėje įmonėje, kurioje ne tik platus veiklų ir ieškomų darbuotojų pareigų spektras, bet ir neribotos karjeros gaimybės, nedvejodamas siųsk savo gyvenimo aprašymą!

Ieškomas eilėraščių iliustratorius

Moki kurti iliustracijas kūrybiškiems tekstams? O gal visada svajojai tai daryti? Galbūt turi sukaupęs kalną darbų ir nori, kad juos pamatytų kuo daugiau žmonių ir įvertintų tavo kūrybą? Šiuo metu rašomai poezijos knygai reikia iliustratoriaus!

DIENOS NUOLAIDA: SU EJK PAŽINK MIESTĄ KARTU SU „VAIDUOKLIAIS“ 10% PIGIAU

Įdomiomis istorijomis apipintos miestų gatvės leis pažvelgti naujai į jau šimtus kartus lankytas vietas! Kreipkis į pramogų organizatorius „Vaiduokliai“, praleisk smagiai laiką, o su EJK gauk 10% nuolaidą.

Dalyvauk socialinio verslo mokymuose

VšĮ „Bendruomenių kaitos centras“ (BKC) drauge su partneriais iš Prancūzijos, Italijos, Latvijos ir Estijos, įgyvendina projektą „Socialinio verslo jaunimo tarpe skatinimas“ ir kviečia 18–30 metų jaunuolius prisijungti prie jaunimo socialinio verslo akceleratoriaus „Kaip sukurti tinkamą socialinio verslo modelį ir parengti savo idėjas minios finansavimui“.