Tarptautiniai mokymo kursai fasilitatoriams

Mokymų vadovams, mokymosi veiklų koordinatoriams ir fasilitatoriams svarbu nuolat komunikuoti ir keistis gerosiomis patirtimis su kolegomis. Dalyvavimas tarptautiniuose mokymo kursuose sukuria saugią aplinką, kurioje gali megztis bendradarbiavimo partnerystės, gali vykti gerųjų patirčių ir tobulėjimą skatinančių diskusijų kaita.

Darbo pasiūlymas: „Gatvės gyvos“ ieško stovyklos vadovo

Tuomet tau pakeliui su VšĮ „Gatvės gyvos“, kuri jau antrus metus vykdo dienos stovyklų vaikams programas ir šiuo metu ruošiasi naujam sezonui, plečia savo veiklą ir ieško motyvuotų kolegų, galinčių prisijungti prie programų vaikams ir jaunimui įgyvendinimo.

Slovakų kalbos ir kultūros kursai Bratislavoje

„Studia Academica Slovaca“ kviečia dalyvauti Bratislavoje rengiamuose slovakų kalbos ir kultūros kursuose, kurie vyks 2017 m. rugpjūčio 6–20 d. Į šiuos kursus studentus iš Lietuvos siųs Švietimo mainų ir paramos fondas.

Dienos nuolaida: su EJK „Biofitus“ prekės 10% pigiau

Puoselėk kūną ir savo sveikatą ištisus metus! Internetinėje parduotuvėje „Biofitus“ rasi aukščiausios kokybės maisto papildus, kurių pagalba sustiprinsi imuninę sistemą, jausiesi sveikesnis ir žvalesnis. Pasinaudok EJK ir gauk 10% nuolaidą.

Dienos nuolaida: su EJK įsigyk laikrodį 15% pigiau

Laikrodis - tai nepakeičiamas aksesuarams tiek mėgstantiems oficialų, tiek laisvalaikio stilių. Visose „Laikrodžių Centras“ parduotuvėse su EJK įsigyk laikrodį 15% pigiau.