Profesinė praktika vertėjams Europos Parlamente

Europos Parlamentas periodiškai siūlo atlikti profesinę praktiką įvairiose srityse. Šiuo metu galima teikti paraiškas vertimo profesinei praktikai. Profesinę praktiką gali atlikti universitetus baigę jaunieji profesionalai, kurie savo karjerą nori pradėti nuo Europos Parlamento salių!

Dienos nuolaida: su EJK parduotuvės „Elady.lt“ prekės 10% pigiau

Apatinio trikotažo parduotuvė „Elady“ siūlo platų prekių asortimentą, kuris įtiks net ir pačiai prestižiškiausiai klientei. Su EJK visoms prekėms taikoma 10% nuolaida.

Surask „Vilniaus kontekstus“

Jei atostogauji ir šiek tiek laiko leidi sostinėje, gali užsibrėžti tikslą: Vilnių pamatyti tokį, kokio niekas ir niekada iki šiol dar nėra matęs. Išgirsti ir pasikalbėti su Vilniaus kontekstais kviečia net 17 įvairioms miesto erdvėms kūrinius skyrusių autorių.

Rudenį keliauk į Kroatiją vos už 110€

Juk atostogų per daug nebus! Kelionių agentūra „Zigzag Travel“ siūlo spalio mėnesį aplankyti Kroatijos miestą Zadarą, Kelionė iš Rygos į Zadarą ir atgal kainuos vos 110€. Su EJK gausi 5% nuolaidą kelionei ir iki 35% nuolaidą draudimui.

Dienos nuolaida: su EJK „Pastopoly“ dienos pietūs 20% pigiau

Su EJK itališki dienos pietūs net 20% pigiau. Keliauk į „Pastopoly“, esantį Pylimo g. 60, ir skanauk šviežiais naminiais makaronais bei sezonine sriuba. Skanaus!