Dienos nuolaida: su EJK „Copy pro“ spausdink, kopijuok, skenuok 15% pigiau

Reikia spausdinimo, kopijavimo ar skenavimo paslaugų? Visą parą dirbantys „Copy pro“ tau tikrai pagelbės! Visada kartu su savimi turėk EJK ir gauk 15% nuolaidą visoms paslaugoms.

SU EJK „MAKEUP2GO“ PROFESIONALŪS MAKIAŽO KURSAI 15% PIGIAU

Makiažo subtilybės „Makeup2go“ akademijoje pigiau! Net du mėnesius EJK turėtojams profesionaliems makiažo kursams taikoma 15% nuolaida.

Moksleiviams ir studentams pasiūlymai Vasaros darbų banke

Jei vasarą ketini ne tik džiaugtis saule ir šiluma, bet ir pradėti dirbti, greičiausiai, pastebi, kad konkrečių darbo pasiūlymų jaunimui surasti nėra lengva. Tačiau specialiai tam jau kurį laiką veikia Vasaros darbų bankas, kuriame gali rasti darbą ne tik sostinėje ar kurortiniuose miestuose, bet ir savo gyvenvietėje.

„StudentJob“ – darbas užsienyje

„StudentJob“ yra portalas, skirtas studentams ir absolventams, ieškantiems darbo galimybių užsienyje. Tai portalas, suteikiantis tiesioginį kontaktą su darbdaviais ir kompanijomis, kurios ieško laikinų ir pastovių darbuotojų, norinčių dirbti dalį ar visą darbo dieną.

Dienos nuolaida: su EJK „Dear Flora“ produkcija 10% pigiau

Nustebinti artimą ypatingų progų nereikia! Gėlių salonas „Dear Flora“ teikia gėlių pristatymo paslaugas Vilniuje. Pasinaudok puikia galimybe ir su EJK gauk 10% nuolaidą.