Darbo pasiūlymas su programa „Renkuosi mokyti!“

Viešoji įstaiga „Mokyklų tobulinimo centras“ jau devintus metus įgyvendina jaunųjų mokytojų pritraukimo programą „Renkuosi mokyti!“. Programos tikslas – pritraukti ir parengti motyvuotus jaunus žmones dvejus metus dirbti mokytojais, įkvepiančiais kiekvieną vaiką noru mokytis.

Pavasarį iš Vilniaus į Ibizą skrisk vos už 84 €

Ibiza – viena žymiausių Europos salų. Išgarsėjusi dėl savo įspūdingų ir pašėlusių vakarėlių, ne sezono metu ji tampa puikiausiu prieglobsčiu ir gamtos mylėtojams. Iš Vilniaus kovo pabaigoj skrisk atsipūst vos už 84EUR!

VASARĮ „WOK TO WALK“ SU EJK VISIEMS PATIEKALAMS 15% NUOLAIDA

Išalkai? Užsuk į „WOK TO WALK“ ir su EJK bet kuriam patiekalui gausi 15% nuolaidą. Pasistiprink skaniausiais WOK makaronais mieste!

DAR NEATŠVENTEI 30-OJO GIMTADIENIO? SLIDINĖK STUDENTIŠKOMIS KAINOMIS!

Kiekvienas slidinėjimo entuziastas su džiaugsmu brauko kalendoriuje dienas: jau visai visai netrukus prasidės slidinėjimo sezonas! Kadangi žiemos malonumai paprastai nėra pigūs, primenam, kad su piniginėje turima EJK gausi tikrai nemažai nuolaidų įvairiose šalyse!

DIENOS NUOLAIDA: SU EJK „WOODWE“ PREKĖS 20% PIGIAU

Aprenk savo išmaniuosius stilingais dėkliukais. Internetinėje parduotuvėje „WoodWe“ rasi išskirtinio dizaino aksesuarus telefonams, kompiuteriams bei kvapnias dizaino detales automobilio interjerui. Su EJK gausi net 20% nuolaidą.