SU EJK BALANDĮ KEPU.GREICIAU.LT PREKĖMS 25% NUOLAIDA

Kurk kulinarinius šedevrus lengviau! Visą balandžio mėnesį EJK turėtojams internetinėje parduotuvėje „kepu.greiciau.lt“ taikoma net 25% nuolaida kepimo formoms, dekoravimo įrankiams bei kitoms prekėms.

„Adobe“ dizaino konkursas

Pasaulinis skaitmeninio turinio kūrimo konkursas „Adobe“ kviečia dalyvauti talentus iš viso pasaulio – studentai iš visų universitetų ar kitų aukštojo mokslo įstaigų, vyresni nei 18 m. amžiaus, dabar gali atskleisti savo talentus ir pasinaudoti galimybe būti pastebėtiems skaitmeninėje erdvėje dirbančių profesionalų: dizainerių, turinio kūrėjų ir pan.

Dienos nuolaida: su EJK laipiok uolomis 5% pigiau

Jei mėgsti aktyvų laisvalaikį ir nebijai iššūkių, tuomet siūlome apsilankyti laipiojimo uolomis salėje „Montis Magia“. Čia ne tik pasportuosi, smagiai praleisi laiką, bet ir turėsi puikią galimybę išbandyti save. Tad griebk EJK ir gauk 5% nuolaidą apsilankymui!

Dienos nuolaida: su EJK apsilankyk galvosūkių kambaryje „Crazy Mind“ 32% pigiau

Suburk 2 – 5 žmonių komandą ir išbandykite iššūkių kambarį „Crazy Mind“. Pasinaudok EJK ir gauk 32% nuolaidą apsilankymui „Crazy Mind“ kambariuose.

BALANDĮ SU EJK LAIKRODZIAI.LT PREKĖS 20% PIGIAU

Laikrodis – iš mados neišeinantis aksesuaras. Balandžio mėnesį EJK turėtojams internetinėje parduotuvėje Laikrodžiai.lt taikoma net 20% nuolaida visoms prekėms.