Darbo pasiūlymai STT

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) dalinasi informacija apie laisvas darbo vietas. Šiuo metu galima kandidatuoti į įvairias pozicijas ir tapti valstybės tarnautoju bei dirbti didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje.

Dienos nuolaida: su EJK apgyvendinimas Hotel Simple viešbutyje 20% pigiau

Atvykai į Vilnių ir ieškai pigios nakvynės? Siūlome komfortišką, nebrangią ir jaukią viešnagę "Hotel Simple". Su EJK taikoma 20% nuolaida trumpalaikei nuomai.

Kino teatro „PASAKA“ repertuaras liepos 14 – 20 d.

Penktadienį einam į kiną! Su EJK bilietas į filmą PASAKOS kino teatre Tau kainuos vos 3,8€ (vietoje 5,5€). Tad skambink draugui/ei ir keliaukit smagiai vakaroti į kiną!

Pasikeitimai Vilniaus oro uoste

2017 m. vasarą Kauną galėsime vadinti ne tik laikinąja šalies, bet ir vasaros aviacijos sostine. Nuo 2017 m. liepos 14 d. šiek tiek daugiau nei mėnesiui Vilniaus oro uostas bus uždarytas pakilimo tako rekonstrukcijai, o skrydžiai vykdomi į šį oro uostą ir iš jo bus nukreipti į kitus šalies oro uostus – Palangą ir Kauną.

Tapk savanoriu Jaunimo teatre

Vasara yra laikotarpis, kai teatrai nerodo spektaklių žiūrovams, tačiau intensyviai planuoja rudenį prasidedančio sezono premjeras, darbus, teatro vidaus gyvenimą. Tam, kad kiekvienas spektaklis taptų sėkmingu teatro renginiu, kviečiami prisidėti savanoriai!