KOVĄ „DONUT LAB“ SU EJK 2 SPURGOS + 2 DIDELĖS KAVOS = 5 EUR

Kovą į pasimatymą kviesk drąsiai! Su EJK 2 nuostabiai skanios „DONUT LAB“ spurgos ir 2 didelės kavos vos 5 EUR! Pasinaudok puikiu pavasariniu pasiūlymu!

Išmok buriuoti!

Sporto klubas „Ostmarina“ vėl kviečia naujus narius, norinčius išmokti buriuoti ir prisiliesti prie legendos – jachtos „Lietuva“. Smagūs plaukimai, nauji uostai, pažintys ir jūros vėjas laukia tų, kurie pasiryš šiais metais nekiurksoti namie ar Palangos paplūdimyje, o išbandyti savo jėgas buriuojant.

Darbo pasiūlymas „Kurk Lietuvai“

„Kurk Lietuvai“ yra profesinio tobulinimo ir gerosios užsienio praktikos pritaikymo programa Lietuvoje, kuri suteikia galimybę profesionalams savo žiniomis ir idėjomis prisidėti prie modernios Lietuvos ateities kūrimo.

Dienos nuolaida: su EJK „Crafted cover“ prekės 15% pigiau

Ieškai išskirtinio telefono dėkliuko? „Crafted Cover“ internetinėje parduotuvėje tokį įsigyk jau šiandien! Išsirink iš galybės siūlomų arba susikurk eskizą pats. Su EJK taikoma net 15% nuolaida.

DIENOS NUOLAIDA: SU EJK „DOVANUSALA.LT“ KUPONAI 5% PIGIAU

Metas dovanoms! Dovanų portale „DovanuSala.lt“ rasi pačių įvairiausių laisvalaikio, parduotuvių ir pramogų dovanų kuponų, kuriais galėsi džiaugtis tiek tu, tiek tavo artimas. Su EJK taikoma 5% nuolaida.