Apie EJK

apie-ejk

Europos jaunimo kortelė (EJK) – tai nuolaidų programa jaunimui, veikianti Lietuvoje ir dar 35 Europos valstybėse. EJK Lietuvoje šiuo metu naudojasi apie 50 000 jaunų žmonių nuo 6 iki 29 m. 

Nuolaidų programos partneriai teikia nuolaidas ir specialius pasiūlymus jaunimo kelionėms, pramogoms, laisvalaikiui, mokymuisi ir kasdieninei veiklai, kuriuos galima gauti su trimis kortelėmis: klasikine Europos jaunimo kortele, bendra EJK ir „Swedbank“ jaunimo programos MC WEB kortele ir Elektroniniu mokinio pažymėjimu.

Kaip įsigyti?

apie-ejk

Su Europos jaunimo kortele net 36 Europos valstybėse galėsi naudotis beveik 60 000 nuolaidų įvairioms prekėms ir paslaugoms. Vien Lietuvoje gausi daugiau kaip 600 nuolaidų. Nuolaidų tinklas nuolat plečiamas. Visą informaciją apie nuolaidas Lietuvoje ir užsienyje rasi nuolaidų bazėje čia.

Europos jaunimo kortelės nuolaidas suteikia Europos jaunimo kotelės logotipas, o nuolaidų vietos pažymėtos specialiu Europos jaunimo kortelės lipduku.

Naujausius pasiūlymus ir nuolaidas sek mūsų Facebook.

Klasikinę Europos jaunimo kortelę gali įsigyti internetu mūsų puslapyje, skiltyje Užsisakyk kortelę. Kortelė Tau kainuos 10 EUR, o jei turi nuolaidos kodą - ir pigiau. 

Taip pat, Europos jaunimo kortelę gali įsigyti visuose UAB „Zigzag Travel“ biuruose, Lietuvoje, tiesiog su savimi nusinešk paso tipo nuotrauką.