Apie Mus

Europos jaunimo kortelę Lietuvoje administruoja VšĮ „Tarptautinis informacijos ir mobilumo centras“ (TIMC). Šis centras įkurtas specialiai Europos jaunimo kortelės veiklai vystyti Lietuvoje. TIMC pagrindinis tikslas – kurti Europos jaunimo kortelę, kaip įrankį jaunam žmogui, su kuriuo jis galėtų daugiau keliauti, lengviau mokytis, naudingai leisti laisvalaikį ir paprasčiau siekti savo tikslų.

Šiuo metu TIMC administruoja daugiau nei 600 Europos jaunimo kortelės nuolaidų tinklą Lietuvoje ir tris korteles – klasikinę, Europos jaunimo ir „Swedbank“ jaunimo programos MC WEB bei Europos jaunimo kortelę ant Elektroninio mokinio pažymėjimo. Visą informaciją apie korteles gali rasti čia!  

Europos jaunimo kortelės nuolaidas teikia Europos jaunimo kortelės logotipas, kuris suteikia visas teises į nuolaidas. Tad nuolaidų vietose ieškok nuolaidos lipduko su logotipu.

Europos jaunimo kortelė Lietuvoje priklauso Europos jaunimo kortelių asociacijai, kuri administruoja Europos jaunimo kortelę tarptautiniu mastu. Apie galimybes ir nuolaidas Europoje, galite skaityti Europos jaunimo kortelių asociacijos puslapyje.

mūsų vizija

Patraukliausia galimybių programa atrasti, pažinti bei tobulėti norinčiam jaunam žmogui.

mūsų misija

Sudaryti galimybes jauniems žmonėms, kuriant vertę programos partneriams.

mūsų vertybės

Europos jaunimo kortelė sudaro sąlygas jaunam žmogui ugdytis, pažinti save ir pasaulį bei skatina tobulėti. To siekia ir mūsų komanda kasdieniame savo darbe.

Atrasti

Žinome, kad kiekviena sėkminga asmenybė turi atrasti save ir savo kelią. Mes, būdami energingi ir iniciatyvūs, kuriame galimybes jauniems žmonėms pildyti savo svajones.

Tobulėti

Neabejojame, kad mokytis ir tobulėti būtina nuolat. Mūsų komandoje tobulėjimas yra skatinamas, mes palaikome vieni kitus ir siekiame.

Pažinti

Pasaulį regime kupiną galimybių ir tikime, kad kiekvienam būtina jį pažinti. Mes dirbame dinamiškoje aplinkoje, sau nuolat keliame iššūkius, siekiame inovatyvumo ir dalinamės sėkmės džiaugsmu.

Kurti vertę

Suprantame, kad mūsų programa jauniems žmonėms turi duoti naudą, kaip ir partneriams sukurti vertę. Todėl lygiavertį, abipusiai naudingą bendradarbiavimą laikome savo veiklos pagrindu.

Šiuo metu TIMC administruoja daugiau nei 600 Europos jaunimo kortelės nuolaidų tinklą Lietuvoje ir tris korteles – klasikinę, Europos jaunimo ir „Swedbank“ jaunimo programos MC WEB bei Europos jaunimo kortelę ant Elektroninio mokinio pažymėjimo. Visą informaciją apie korteles gali rasti čia!

Europos jaunimo kortelės nuolaidas teikia Europos jaunimo kortelės logotipas, kuris suteikia visas teises į nuolaidas. Tad nuolaidų vietose ieškok nuolaidos lipduko su logotipu.

Nori prisidėti?

Dizaino, komunikacijos ir kitais klausimais mums nuolat padeda praktikantai. Mes ieškome atsakingų ir idėjų kupinų pagalbininkų, norinčių prisidėti prie kortelės kūrimo Lietuvoje. Tad jei nori atlikti praktiką komunikacijos ar rinkodaros srityse, parašyk mums info@jaunimas.lt.

Ką apie mus rašo?

Jaunimo kortelė bus išduodama iki 30 m., o nebe 26 m.

Kaip Europoje gauti daugiau nuolaidų ir privilegijų?

Šiek tiek
istorijos

Europos jaunimo kortelių asociacija (EYCA) yra ne pelno siekianti organizacija. EYCA buvo įkurta 1979 metais (tarptautinis tinklalapis)

EYC Lietuvoje veikia nuo 1995 m., kai Lietuvos jaunimo ir studentų kelionių biuras pasirašė Lisabonos protokolą (nuo 1995 m. iki 2010 m. Europos jaunimo kortelė buvo EURO < 26).

2011 m. kartu su „Swedbank“ AB pradėjome kurti bendrą Swedbank“ Jaunimo programos MC WEB kortelę, kuri suteikia ir kreditinės kortelės galimybes jauniems žmonėms – su ja jauni žmonės gali rezervuoti bilietus internetu, iškart atsiskaitinėti ir paprasčiau keliauti.

Nuo 2012 m. kartu su UAB „ID4S“ ant Elektroninio mokinio pažymėjimo klijuojame Europos jaunimo kortelės nuolaidų lipduką, kuris suteikia Europos jaunimo kortelės nuolaidas mokiniams.