Naujienų Archyvas

Dienos nuolaida: su EJK elektroninės knygos 5% pigiau

2016 m. rugsėjo 26 d.

Visur keliauk su knyga! Puikus ir lengvas būdas skaityti – elektroninės knygos, kurių parduotuvėje „Knygos.lt“ apstu. Nepamiršk pasinaudoti EJK ir gauk 5% nuolaidą elektroninėms knygoms.

Dienos nuolaida: su EJK „S klubo“ paslaugos net 30% pigiau

2016 m. rugsėjo 25 d.

Kiekvienas norime tobulėti, mokytis ir gauti naujų žinių. „S klubas“ – tai vieta, kurioje pasisemsi daug vertingų minčių ir žinių, kurios padės kiekviename gyvenimo žingsnyje. Pasinaudok EJK ir mokymuose bei seminaruose dalyvauk 30% pigiau.

Dienos nuolaida: su EJK „Ozo kino salėje“ 5 bilietai už 4 kainą

2016 m. rugsėjo 24 d.

Juk su draugais žiūrėti filmus žymiai smagiau! Tad suburk 5 draugų kompaniją, apsilankyk „Ozo kino salėje“, o su EJK mokėk tik už 4 bilietus. Gero kino!

Dienos nuolaida: su EJK žiūrėk Kauno šokio teatro „Aura“ pasirodymus 30% pigiau

2016 m. rugsėjo 23 d.

Šokis – tai bendravimas judesiu. Tad kviečiame Tave į Kauno šokio teatro „Aura“ spektaklius ir renginius, kurie sužavės ir nepaliks abejingų. Nepamiršk pasinaudoti EJK ir gauk 30% nuolaidą bilietui!

KINO TEATRO „PASAKA“ REPERTUARAS RUGSĖJO 23 – 29

2016 m. rugsėjo 23 d.

Tradiciškai penktadienį pristatome Jums „Kino Pasakos“ repertuarą savaitgaliui ir visai artėjančiai savaitei. Kas gali būti geriau už filmą jaukiame kino teatre? Faktas, kad su EJK ši pramoga Tau kainuos vos 3,8€ (vietoje 5€). Tad skambink draugui/ei ir keliaukit smagiai vakaroti į kiną!