Naujienų Archyvas

DIENOS NUOLAIDA: SU EJK PASIPUOŠK „TIBRO“ PAPUOŠALAIS 10% PIGIAU

2017 m. rugpjūčio 21 d.

Metas puoštis! Papuošalų parduotuvėje „Tibro“ rasi įvairiausių aksesuarų, kurie tiks tiek šventei, tiek kasdienai. Puoškis kartu su EJK, nes tik su ja visi „Tibro“ aksesuarai kainuos 10% pigiau.

DIENOS NUOLAIDA: SU EJK ELEKTRONINĖS KNYGOS 5% PIGIAU

2017 m. rugpjūčio 20 d.

Į kelionę pasiimti kelias knygas dabar visai paprasta! Knygos.lt siūlo platų elektroninių knygų pasirinkimą, tad tikrai rasi, ką skaityti. Pasinaudok EJK ir gauk 5% nuolaidą visoms elektroninėms knygoms.

Tarptautinis seminaras dirbantiems su jaunimu

2017 m. rugpjūčio 19 d.

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (JRD) kviečia jaunimo darbuotojus ir visus, vykdančius darbą su jaunimu dalyvauti tarptautiniame seminare Belgijoje, kurio tema „Skirtingos darbo su jaunimu formos vietiniame lygmenyje“.

Dienos nuolaida: su EJK skanauk šaldyto jogurto desertus 10% pigiau

2017 m. rugpjūčio 19 d.

Gal skanaus ir šalto deserto? Užsuk į „Yogis“ ir išsirink patį idealiausią šaldyto jogurto desertą,! Smaližiauk kartu su EJK ir gauk 10% nuolaidą visam „Yogis“ asortimentui.

Tapk savanoriu Nacionaliniame dramos teatre

2017 m. rugpjūčio 18 d.

Tai vyksta tik vieną kartą per metus: Lietuvos nacionalinis dramos teatras (LNDT) rengia savanorių atranką, po kurios suburiama teatro mylėtojų ir pagalbininkų komanda, kuri pasitinka ir išlydi žiūrovus spektaklių ir kitų įvairių renginių, vykstančių teatre, metu.