Naujienų Archyvas

DIENOS NUOLAIDA: SU EJK SPORTUOK „SAVICKO SPORTO KLUBE“ 10% PIGIAU

2017 m. lapkričio 14 d.

Sportuok visus metus! „Big Z“ sporto klube pasieksi geriausius rezultatus su profesionalų pagalba! Tad nieko nelauk ir jau šiandien keliauk sportuoti, o su EJK gauk 10% nuolaidą abonementams.

DIENOS NUOLAIDA: SU EJK APSILANKYK ILIUZIJŲ MUZIEJUJE 10% PIGIAU

2017 m. lapkričio 13 d.

Trūksta pramogų? Nuo šiol visiems EJK turėtojams taikoma 10% nuolaida apsilankymams iliuzijų muziejuje VILNIL, įsikūrusiame Vokiečių g. 6.

Tapk „Gatvės gyvos“ gidu savo mieste

2017 m. lapkričio 13 d.

„Gatvės gyvos“ ieško gidų komandos papildymui – ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje! Jeigu jauti aistrą savo miesto tyrinėjimui ir degi noru pasidalinti įdomiausiomis istorijomis su keliautojais, būtinai užpildyk komandos anketą!

Rinkis svajonių darbo vietą!

2017 m. lapkričio 13 d.

IT sektorius pažeria ne tik įvairių darbo pasiūlymų, bet ir kūrybiškų būdų susirasti ne tik sau tinkamiausią, bet ir svajonių darbo vietą. Svarbiausia tampa ne įgyti diplomai ir sertifikatai, bet realūs įgūdžiai, kuriuos nebūtinai patvirtina mokymo įstaiga, bet kuriais esi užtikrintas pats.

Dienos nuolaida: su EJK drabužių valymas 20% pigiau

2017 m. lapkričio 12 d.

Metas valyti, plauti paltus, sukneles, kostiumus ir kitus drabužius? Turime Jums pasiūlymą – apsilankyk pas valymo ekspertus „Švara“, kurie pasirūpins profesionaliu ir operatyviu Tavo drabužio valymu. Kartu pasiimk EJK ir su ja gausi net 20% nuolaidą drabužių valymui.