Naujienų Archyvas

Dienos nuolaida: su EJK „Glow Make-up“ prekės ir paslaugos 10% pigiau

2017 m. sausio 24 d.

Laukia didi šventė, o gal šiandien ta dienai, kai nori atrodyti pritrenkiančiai? Užsuk į „Glow Make-up“ studiją ir tavimi pasirūpins profesionalų komanda! Pasinaudok EJK ir gauk 10% nuolaidą visoms prekėms bei paslaugoms.

Gauk finansavimą savo fotoprojektui

2017 m. sausio 23 d.

Svajoji nuvykti į tolimus kraštus ir parvežti nematytą fotoreportažą? Seniai turi puikų sumanymą, tačiau neturi galimybių jį finansuoti? Informaciją apie finansavimo galimybes gali rasti „Witness“ žurnalo tinklalapyje. Informacija pateikiama anglų kalba.

Dienos nuolaida: su EJK „Kalba.Lt“ kursai grupėje 10% pigiau

2017 m. sausio 23 d.

Visada yra tinkamas laikas toliau mokytis ir tobulėti! Ateik į kalbų mokyklą „Kalba.Lt“ ir su šaunia kompanija tobulink savo kalbų žinias. Pasinaudok EJK ir gauk 10% nuolaidą.

Dienos nuolaida: vertimo paslaugos iki 15% pigiau

2017 m. sausio 22 d.

Jei reikia profesionalių ir patikimų vertimo paslaugų, tuomet kreipkis į vertimo biurą „Lingvobalt“. Greitas ir kokybiškas darbas garantuotas, o su EJK dar ir pigesnis 15%.

SAUSĮ PARDUOTUVĖSE „S-SPORTAS“ 20% NUOLAIDA VISOMS PREKĖMS

2017 m. sausio 22 d.

„S-SPORTAS“ – išskirtinių sporto prekių parduotuvė profesionalams ir sporto mėgėjams. Sausį visoms nenukainotoms prekėms su Europos jaunimo arba „Swedbank“ jaunimo programos MasterCard WEB kortelėmis galioja 20% nuolaida.