Naujienų Archyvas

Dienos nuolaida: su EJK „DovanuSala.lt“ kuponai 5% pigiau

2017 m. gegužės 23 d.

Metas dovanoms! Dovanų portale „DovanuSala.lt“ rasi pačių įvairiausių laisvalaikio, parduotuvių ir pramogų dovanų kuponų, kuriais galėsi džiaugtis tiek tu, tiek tavo artimas. Su EJK taikoma 5% nuolaida.

SU EJK „MAKEUP2GO“ PROFESIONALŪS MAKIAŽO KURSAI 15% PIGIAU

2017 m. gegužės 22 d.

Makiažo subtilybės „Makeup2go“ akademijoje pigiau! Net du mėnesius EJK turėtojams profesionaliems makiažo kursams taikoma 15% nuolaida.

Tarptautinis jaunųjų muzikų konkursas

2017 m. gegužės 22 d.

Tarptautiniai jaunųjų muzikų apdovanojimai, įsteigti Jeunesses Musicales International skirti tam, kad jauni žmonės, kuriantys muziką jauniems žmonėms galėtų pasidalinti savo talentu su kuo platesne auditorija

Dalyvauk esė konkurse ir keliauk į Japoniją

2017 m. gegužės 22 d.

Jauni žmonės dažnai turi įdomių, keistų, visiškai neįtikėtinų ir kartais nuostabių, genialių idėjų! Taikos fondas „Goi“ ir UNESCO stengiasi, kad jaunų žmonių mintys būtų išgirstos ir kuria galimybę mums būti išgirstiems – organizuoja tarptautinį esė konkursą, kur skatina pasisakyti svarbiomis temomis.

Dienos nuolaida: su EJK skanauk šaldyto jogurto desertais 10% pigiau

2017 m. gegužės 22 d.

Kokia diena be ledų? Atsigaivinti skubėk į „JUM JUM frozen yogurt“ ledainę, kur rasi galybę skaniausių šaldyto jogurto desertų. Pasinaudok EJK ir gauk 10% nuolaidą ledams.