DAR NEATŠVENTEI 30-OJO GIMTADIENIO? SLIDINĖK STUDENTIŠKOMIS KAINOMIS

DAR NEATŠVENTEI 30-OJO GIMTADIENIO? SLIDINĖK STUDENTIŠKOMIS KAINOMIS

2017 m. lapkričio 7 d.

Kiekvienas slidinėjimo entuziastas su džiaugsmu brauko kalendoriuje dienas: jau visai visai netrukus prasidės slidinėjimo sezonas! Kadangi žiemos malonumai paprastai nėra pigūs, primenam, kad su piniginėje turima EJK gausi tikrai nemažai nuolaidų įvairiose šalyse! 

SLOVAKIJA

Lietuviai pas slovakus paslidinėti užsuka netgi dažniau nei pas kaimynus lenkus ar čekus. Kodėl? O gi todėl, kad šita šalis įtiks net ir įnoringiausiam slidininkui. Nes be žemų Žemųjų Tatrų, ir aukštų Aukštųjų Tatrų, čia dar yra ir gražieji Slovakijos Tatrai.

Slidinėjimo kurortai: Tatranska Lomnica, Jasna, Štrbske Pleso, Vratna ir kt.

Tiks ir patiks: ir slidžių, ir snieglenčių fanatikams.

Laikotarpis, kada geriausia slidinėti: nuo gruodžio (II pus.) iki kovo (pastaba: būtina atsižvelgti į sniego prognozes).

Kurortus bei apgyvendinimo vietas, kuriuose gali gauti nuolaidą su Europos jaunimo kortele rasi ČIA.

LENKIJA

Jei nori slidinėti arti namų ir nebrangiai, puikus variantas yra mūsų kaimynai lenkai. Nors Lenkija negali pasiūlyti itin aukštų kalnų ekstremalams, tačiau pradedantiesiems slidininkams ši šalis gali būti puikiausias pasirinkimas.

Jei nežinai, nuo ko pradėti ieškant slidinėjimo kurorto, keli raktiniai pavadinimai: Zakopanė, Karpatai, Bukowina Tartzanska.

Tiks ir patiks: ir slidžių, ir snieglenčių mylėtojams.

Laikotarpis, kada geriausia slidinėti: nuo gruodžio iki vasario. Nuolaidos su EJK štai ČIA.

ČEKIJA

Šalis, garsėjanti net tik nuostabiu alumi ir karališkąja Praha, bet ir puikiomis sąlygomis slidinėtojams. Lietuviams tai patrauklus variantas tiek kainų, tiek atstumo atžvilgiu. Su Europos jaunimo kortele čia taip pat rasi puikių pasiūlymų, kurie padės sutaupyti.

Slidinėjimo kurortai: Staré Hamry, Horní Bečvu, Sokol Němčičky, Bzové-Soláň.

Tiks ir patiks: ir snieglenčių, ir slidžių fanatams.

Laikotarpis, kada geriausia slidinėti: nuo gruodžio iki kovo. Nuolaidos su EJK.

AUSTRIJA

Nuostabi šalis, kuri yra daugelio garsių slidininkų gimtinė. Ir tai paaiškinama pakankamai paprastai – 60% šios šalies ploto sudaro kalnai, o slidinėjimo kurortų infrastruktūra yra viena tobuliausių visame pasaulyje. Patogu ir smagu slidinėti čia visiems – nuo mažiausio iki didžiausio, nuo pradedančiojo iki profesionalo. Nuolaidos su EJK.

ISPANIJA

Ispanija tikrai nėra pirma šalis, kuri šautų į galvą pagalvojus apie slidinėjimą. Vis dėlto garsi karštu klimatu, kurortais prie jūros ir nuostabios architektūros miestais valstybė gali pasiūlyti ir puikias sąlygas slidinininkams. Šalies šiaurėje įsikūrę ne vienas jau seniai slidininkų pamėgtas kurortas, o su Europos jaunimo kortele jais džiaugtis galėsite ir pigiau. Nuolaidos su Europos jaunimo kortele

Europos jaunimo kortelė – tai tarptautinis jaunimo pažymėjimas, skirtas kiekvienam keliaujančiam iki 29 m. Daugiau informacijos: jaunimas.lt

DAUGIAU EJK NUOLAIDŲ SLIDINĖJIMUI ĮVAIRIOSE ŠALYSE RASI MŪSŲ TARPTAUINĖJE DUOMENŲ BAZĖJE EYCA.ORG.

 grįžti