Darbo pasiūlymas: pristatyk Lietuvą pasauliui parodoje „Expo 2017“

Darbo pasiūlymas: pristatyk Lietuvą pasauliui parodoje „Expo 2017“

2017 m. vasario 17 d.

„Expo 2017“ – renginys, kuriame viena kitai prisistato dalyvaujančios šalys. Šiais metais „Expo 2017“ vyks Kazaschstane, Astanos mieste. Lietuvos parodų ir kongresų centras „LITEXPO“ organizuoja atranką motyvuotiems, gabiems darbuotojams, kurie šio tarptautinio renginio metu prisidės prie Lietuvos valstybės pristatymo, dalinsis savo žiniomis ir gebėjimais.

Šiuo metu siūlomos darbo vietos vertėjams-gidams, kurie turi aukštąjį išsilavinimą, puikiai moka anglų ir rusų k., išmano Lietuvos istoriją ir kultūrinį, politinį ir visuomeninį gyvenimą bei gali suteikti apie tai informacijos pirmą kartą šalies vardą girdinčiam užsieniečiui. Tikimasi, kad darbuotojas šioje pozicijoje bus komunikabilus, gebantis aiškiai ir nuosekliai dėstyti mintis ratu ir žodžiu užsienio kalbomis, mėgs bendrauti ir turės panašaus darbo patirties (viešuose renginiuose, konferencijose ir pan.).

Jei manai, kad ši galimybė tau aktuali, esi pasiryžęs vasarą skirti savęs, pasaulio ir kitų šalių pažinimui bei savo šalies pristatymui, susipažink su personalo atrankos vykdymo kriterijais ir kita aktualia informacija

„Expo 2017“ Astanoje vyks nuo 2017 m. birželio 10 d. iki 2017 m. rugsėjo 10 d. Darbuotojams bus suteikiamas apgyvendinimas, mokami dienpinigiai, padengiamos skrydžio išlaidos.

„LITEXPO“ šiam renginiui ima ruoštis jau dabar ir siūlo darbo vietas kitiems specialistams. Visus pasiūlymus rasi „LITEXPO“ tinklalapio karjeros skiltyje.

Pasiūlymas galioja iki 2017 m. vasario 24 d.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.

 grįžti