Dienos nuolaida: su EJK „Nieko rimto“ prekėms 5% nuolaida

Juk mažiausiose smulkmenose slypi didžiausias grožis! Būtent šio grožio yra pripildytos leidyklos „Nieko rimto“ lentynos – spalvingiausi atvirukai, knygos, puodeliai, aksesuarai ir kitos kanceliarinės prekės. Užsuk į internetinę parduotuvę „Nieko rimto“ ir su EJK gauk 5% nuolaidą.

Dienos nuolaida: su EJK visam „Maratono“ asortimentui 10% nuolaida

Trūksta motyvacijos sportuoti? Išduosime paslaptį – nauja sportinė apranga 100% pataisys situaciją! Keliauk į sporto prekių parduotuvę „Maratonas“, pasinaudok EJK ir gauk 10% nuolaidą visam prekių asortimentui.

Dienos nuolaida: su EJK pirk BIGBOX.lt parduotuvėje ir gauk nuolaidą

Reikia naujos buitinės technikos, garso, vaizdo ar kitos aparatūros? Pirmu taikymu keliauk į internetinę parduotuvę BIGBOX.lt. Pirkdamas pasinaudok EJK ir gauk nuolaidą!

Dienos nuolaida: su EJK „Gentshop“ prekės 15% pigiau

Stilingi ir prabangūs papuošalai ir aksesuarai vyrams - kurie ne tik sukurs tobulą akcentą jūsų stiliui, bet ir puikiai tiks bet kokiai progai. EJK turėtojams taikoma 15% nuolaida.

Dienos nuolaida: Fera.lt prekės 7% pigiau

EJK rūpinasi ir tavo augintiniu! Internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje Fera.lt rasi platų maisto, aksesuarų, priežiūros ir kitų reikalingų priemonių pasirinkimą. Pasinaudok EJK ir gauk 7% nuolaidą visoms prekėms.