Dalinės studijos, mokslinė stažuotė ir hebrajų kalbos vasaros kursai Izraelyje

Švietimo mainų paramos fondas skelbia konkursą Izraelio Vyriausybės siūlomoms dviejų tipų stipendijoms: vasaros kalbos kursams (Ulpan) (3–4 savaičių) – 1 stipendija; vienerių akademinių metų (8 mėnesių) studijoms arba mokslinei stažuotei – 1 stipendija.

„Savanorystė užsienyje – galimybių skrynia“

Apie Europos savanorių tarnybą, greičiausiai, jau esi girdėjęs ne kartą. Tai viena populiariausių savanorystės užsienyje programų, kuri suteikia galimybę prisidėti prie ES šalyse įgyvendinamų įvairių sričių projektų. Kasmet Europos savanorių tarnyba sulaukia tūkstančių savanorių, kurie keliauja į svečias šalis ir ten jų laukiančius nuotykius.

Konferencija Turkijoje dirbantiems su NEET

Turkijoje vyks tarptautinė konferencija skirta profesionalams, turintiems patirties darbe su niekur nedirbančiu, nesimokančiu ir mokymuose nedalyvaujančiu jaunimu – renginys skirtas jaunimo lyderiams, mokytojams, kitiems švietimo įstaigų darbuotojams, socialiniams darbuotojams, valdžios atstovams, sprendimų priėmėjams ir pan.

DAR NEATŠVENTEI 30-OJO GIMTADIENIO? SLIDINĖK STUDENTIŠKOMIS KAINOMIS

Kiekvienas slidinėjimo entuziastas su džiaugsmu brauko kalendoriuje dienas: jau visai visai netrukus prasidės slidinėjimo sezonas! Kadangi žiemos malonumai paprastai nėra pigūs, primenam, kad su piniginėje turima EJK gausi tikrai nemažai nuolaidų įvairiose šalyse!

Praleisk metus JAV – mainų programa moksleiviams

Šiuo metu mokaisi 10-oje klasėje ir svajoji mokslo metus praleisti Jungtinėse Amerikos Valstijose? Dalyvauk Kazickų šeimos fondo inicijuojamoje moksleivių mainų „ASSIST“ programoje ir 2018 – 2019 m. m.