Profesinė stažuotė-praktika JAV

Baltijos-Amerikos laisvės fondas (BAFF) veikia tam, kad megztųsi bendradarbiavimo ryšiai tarp Baltijos valstybių ir Jungtinių Amerikos Valstijų. BAFF kuria mobilumo programas, kuriomis pasinaudoti gali visi Lietuvos piliečiai. Šiuo metu priimamos paraiškos profesinėms stažuotėms JAV!

Konferencija Vienoje „Digital Youth Work“

Dirbantiems su jaunimu, jaunimo lyderiams, jaunimo darbuotojams, mokymo vadovams ir kt., pasirengusiems į savo darbą įtraukti skaitmeninius įrankius, Austrijoje rengiama konferencija „Digital Youth Work“.

Pasaulinis studentų forumas Malaizijoje

Ar kada įsivaizdavai, kad tavo studijos ir aktyvus įsitraukimas į mokslą gali nunešti net... į Malaiziją! Šiuo metu organizuojamas jau 13-asis Pasaulinis studentų forumas, į kurį atvykti kviečiami įvairių sričių inžinerijos studentai iš viso pasaulio!

Savanorystės pasiūlymas Turkijoje

Ar dabar yra laikas, kuomet labiausiai nori naujų tarptautinių patirčių, įspūdžių, pažinčių ir atradimų? O gal visada norėjai išbandyti savanorystę, tačiau paklysdavai pasiūlymų gausoje? Europos savanorių tarnyba suteikia tau šansą keliauti ir atrasti save tarptautiniame savanorystės projekte!

Praktika ERYICA biure Liuksemburge

Europos jaunimo informavimo ir konsultavimo agentūra (ERYICA) studentams siūlo įdomią, kūrybišką praktikos vietą agentūros biure Liuksemburge.