Žonglieriai prancūzai „Ea Eo“ rugsėjį Menų spaustuvėje

Iš Prancūzijos į Vilnių, „Naujojo cirko savaitgalį“, atvykstantis šmaikštusis žonglierių penketas „Ea Eo“ atveža spalvingą profesionalaus žongliravimo ir humoro kalbomis paremtą pasirodymą „All the Fun“. Jį šiuolaikinio cirko gerbėjai rugsėjo 6 ir 7 dienomis išvys Menų spaustuvėje.

„Naujojo cirko savaitgalis‘17“: „L‘Absolu“ – sukrečiantis žvilgsnis į save patį

Akistata su nebūtimi, nukritusi kaukė ir galimybė pažvelgti į save patį, apnuoginti pasąmonės troškimai ir pasaulio vienio pojūtis – tai žada ypatinga „Naujojo cirko savaitgalio‘17“ premjera „L‘Absolu“.

Įdomios ekskursijos į bunkerius ir tunelius

„Lietuvos geležinkeliai“ atveria duris į įdomiausias didžiausių geležinkelio mazgų vietas Lietuvoje ir kviečia į nemokamas ekskursijas įvairiose Lietuvos vietose.

„Sostinės dienos – stilingi renginiai ir pramogos skirtingiems skoniams

Kaip ir kasmet, rudenį, į Vilniaus gatves, parkus bei kitas erdves grįžta įvairiomis pramogomis stebinančios „Sostinės dienos 2017“. Vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami pirmąjį rudens savaitgalį švęsti mieste, kuris keletą dienų alsuos nesibaigiančiomis festivalio linksmybėmis.

Lotynų Amerikos šėlsmas su ORKESTA MENDOZA ir Parranda Polar

Ar žinote, kas yra mambo muzika? O nuotaikingą kūrinį „Mambo No. 5”? Taip, jis yra mambo muzikos karaliaus ir šio stiliaus pradininko Pérez Prado vienas žymiausių darbų, kurį dar labiau išpopuliarino Lou Bega.