Lyriškas piano solo bluras

Yra daug dalykų, kurių nežinai: kas yra entropija, kaip įmanoma kvantinė teleportacija ar kokie yra banginių skleidžiami garsai. Yra dalykų, kuriuos žinai, tačiau nebepameni ir daug visko, kas kažkada buvo didžiausia aistra, o šiandien liko tik istorijos draugams. Kad galėtum nuolat priimti naują informaciją, reikia leisti sau pailsėti ir atrasti naujų, įkvepiančių sričių!

KINO TEATRO „PASAKA“ REPERTUARAS LAPKRIČIO 10 – 16 D.

Tradiciškai penktadienį pristatome Jums „Kino Pasakos“ repertuarą savaitgaliui ir visai artėjančiai savaitei. Kas gali būti geriau už filmą jaukiame kino teatre? Faktas, kad su EJK ši pramoga Tau kainuos vos 3,8€ (vietoje 5,5€). Tad skambink draugui/ei ir keliaukit smagiai vakaroti į kiną!

Esi Nick Cave ar Emir Kusturicos gerbėjas? Tuomet suklusk!

Karnavališkais pasirodymais ir kūryba „Mad Meg“ yra lyginami su „Gogol Bordello“, Tom Waits, Nick Cave, „Botanica“, „Balkan Beat Box“ ir „A Hawk And A Hacksaw“. Įkvėpimo grupės nariai sėmėsi iš tų pačių Tom Waits, Nick Cave bei Leonard Cohen, Iggy Pop, John Lourie, Lou Reed ir kitų.

Pripažinimą pelnę atlikėjai: pirmieji darbai mums labai brangūs

Septynerius metus – tiek laiko rodomi „Menų spaustuvėje“ sukurti spektakliai „Ribos“ ir „Feel-Link“. Abiejų spektaklių kūrėjai 2011- aisiais į jaunųjų menininkų projektą „Atvira erdvė“ aplikavo jauni ir nepatyrę su vienais pirmųjų „rimtų“ savo darbų, visai nežinodami, kad šie sulauks tokio ilgamečio populiarumo ir atneš kūrybinėms komandoms apdovanojimus.

Muziką, kuria domėjosi pats Bob Dylan, išgirsime Lietuvoje

Daugeliui žinomi garsūs muzikantai Bob Dylan, Jerry Garcia, Bruce Springsteen grojo bei perrašinėjo būtent senas Apalačų dainas. Taip tradicinės baladės išsiveržė į laisvę ir tapo tautine JAV vertybe, kurią puoselėjant išgirsite Anna ir Elizabeth duetą.