SU EJK VISĄ VASARĮ „ELADY.LT“ KŪNO AKSESUARAMS 15% NUOLAID

SU EJK VISĄ VASARĮ „ELADY.LT“ KŪNO AKSESUARAMS 15% NUOLAID

2017 m. vasario 17 d.

Braletė (bralette) – seksuali, plona liemenėlė su įmantriomis petnešėlėmis. Ji natūraliai palaiko krūtinę ir parodo visą moterišką grožį. Kiekviena moteris, dėvėdama šią nėriniuotą ir petnešėlėmis dekoruotą braletę, jausis itin patogiai, gundančiai ir išsiskiriančiai.

ELADY.lt - koreguojančio trikotažo ekspertai – pristato šiuo metu itin madingas braletes, tinkančias kiekvienos skoniui: ne tik nėriniuotas, be pamušalo, vielos ir pakietinimo, bet ir labai praktiškas braletes su „push up‟ kaušeliais. Populiariausia bralečių rūšis - braletės su pakietintais kaušeliais.

Bralečių petnešėlės – naujiena Lietuvoje ir mūsų rinkoje. Bralečių petnešėles – dirželius galėsite tvirtinti prie bet kokios savo liemenėlės su atsegamomis petnešėlėmis ir ją paversite įspūdinga bralete. Bralečių petnešėlių modeliai, rūšys ir spalvos stebina. Nuo kūno spalvos iki klasikinių juodų, nuo įvairių dizainų petnešėlių iki šiuo metu itin madingų čokerių. Įsigijusi nustebsite, nes šis kūno papuošalas taps universalia Jūsų aprangos detale, kuri papuoš ir suteisk žavesio bet kokiam aprangos deriniui.

Kūno papuošalai puošia ne tik iškirptės zoną, bet ir nugarą. Petnešėlės nugarai tiks prie bet kokios Jūsų liemenėlės su atsegamomis petnešėlėmis. Pakeitus įprastas petnešėles į nugaros petnešėles  susikursite nepriekaištingą, unikalų  įvaizdį ir atskleisite savo drabužio su gilia nugaros iškirpte grožį. Įspūdingai atrodo tiek su vakarine suknele, tiek ir su kasdienine  palaidine.

Koreguojančio trikotažo parduotuvės ELADY.lt savininkė Anželika Šreder pastebi, kad merginos vis labiau ir labiau domisi šia naujove. Ir ne be reikalo. Braletės ne tik atrodo išskirtinai, bet ir yra be galo patogios, seksualios bei universalios. Jas galima priderinti prie bet kokio aprangos stiliaus. Moteris, vilkinti braletę, visada atrodys prabangiai, gundomai, stilingai bei šiuolaikiškai.

Visą vasario mėnesį Europos jaunimo kortelės (EJK) turėtojams taikoma net 15 procentų nuolaida kūno papuošalams: bralečių petnešėlėms, čokeriams ir nugaros dirželiams.  Nuolaida galite pasinaudoti el. parduotuvėje www.elady.lt arba fizinėje ELADY.lt parduotuvėje Vilniuje, Konstitucijos pr. 12.

Nuolaidos kodas: kunopapuosalai15

 grįžti