„Verslumo dienoje“ – finansinio raštingumo pamokos ir susitikimai

2017 m. lapkričio 21 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Transporto ir verslo skyrius kviečia į „Verslumo dienos“ susitikimus, kurių metu turėsi galimybę susipažinti su banko „Citadele“ ir draudimo bendrovės „Ergo“ atstovais.

Seminaras dirbantiems su jaunimu apie skaitmeninį darbą

Seminaras „Strategies for Digital Youth Work“ yra skirtas atkreipti dėmesį, kaip skaitmenizacija keičia visuomenes ir kokią įtaką tai daro darbui su jaunimu ir patiems jauniems žmonėms.

Darbo pasiūlymas: „Kaunas 2022“ ieško vadovo (-ės)

Kaunas oficialiai paskirtas Europos kultūros sostine 2022. Lietuvos miestas siekia tapti pokyčių varikliu vietinėje bendruomenėje, o tuo pačiu ir visose Europos bendruomenėse, susiduriančiose su panašiais sunkumais ir problemomis. Šįkart „Kaunas 2022“ skelbia konkursą eiti vadovo (-ės) pareigas.

Įsitrauk: pasidalink savo nuomone

Viena iš pagrindinių struktūrinio dialogo veiklų yra Europos Sąjungos mastu vykdomos konsultacijos išsikeltų prioritetinių temų pagrindu. Šiemet visos Europos Sąjungos mastu stengiamasi atsakyti į klausimą „Jaunimas Europoje: kas toliau?“. Tad tavo nuomonė itin svarbi!

Dalinės studijos, mokslinė stažuotė ir hebrajų kalbos vasaros kursai Izraelyje

Švietimo mainų paramos fondas skelbia konkursą Izraelio Vyriausybės siūlomoms dviejų tipų stipendijoms: vasaros kalbos kursams (Ulpan) (3–4 savaičių) – 1 stipendija; vienerių akademinių metų (8 mėnesių) studijoms arba mokslinei stažuotei – 1 stipendija.