Tu – ne vienas

Kai apninka niūrios mintys ar susiduri su sunkumais, kuriuos keblu įveikti, nuo šiol turi žinoti, kad esi ne vienas! Projektas „Tu – ne vienas“ pradeda savo veiklą ir kviečia prisijungti visus, kuriems aktualios psichologinės problemos ir efektyvūs jų sprendimo būdai.

Profesinė stažuotė-praktika JAV

Baltijos-Amerikos laisvės fondas (BAFF) veikia tam, kad megztųsi bendradarbiavimo ryšiai tarp Baltijos valstybių ir Jungtinių Amerikos Valstijų. BAFF kuria mobilumo programas, kuriomis pasinaudoti gali visi Lietuvos piliečiai. Šiuo metu priimamos paraiškos profesinėms stažuotėms JAV!

Savanorystės pasiūlymas: tapk performanso dalimi

Šiuo metu rengiamas įdomus, kilnaus tikslo siekiantis projektas ir jo organizatoriai kviečia prie jo prisidėti jaunus, iniciatyvius žmones! 2017 m. spalio 13–14 d. Vilniaus geležinkelio stotyje vyks performansas, tapsiantis pagrindiniu įgyvendinamo projekto akcentu ir tu gali tapti jo dalimi!

Konferencija Vienoje „Digital Youth Work“

Dirbantiems su jaunimu, jaunimo lyderiams, jaunimo darbuotojams, mokymo vadovams ir kt., pasirengusiems į savo darbą įtraukti skaitmeninius įrankius, Austrijoje rengiama konferencija „Digital Youth Work“.

Pasaulinis studentų forumas Malaizijoje

Ar kada įsivaizdavai, kad tavo studijos ir aktyvus įsitraukimas į mokslą gali nunešti net... į Malaiziją! Šiuo metu organizuojamas jau 13-asis Pasaulinis studentų forumas, į kurį atvykti kviečiami įvairių sričių inžinerijos studentai iš viso pasaulio!