Dienos nuolaida: su EJK apsilankyk galvosūkių kambaryje „Crazy Mind“ 32% pigiau

Suburk 2 – 5 žmonių komandą ir išbandykite iššūkių kambarį „Crazy Mind“. Pasinaudok EJK ir gauk 32% nuolaidą apsilankymui „Crazy Mind“ kambariuose.

Tu – ne vienas

Kai apninka niūrios mintys ar susiduri su sunkumais, kuriuos keblu įveikti, nuo šiol turi žinoti, kad esi ne vienas! Projektas „Tu – ne vienas“ pradeda savo veiklą ir kviečia prisijungti visus, kuriems aktualios psichologinės problemos ir efektyvūs jų sprendimo būdai.

Profesinė stažuotė-praktika JAV

Baltijos-Amerikos laisvės fondas (BAFF) veikia tam, kad megztųsi bendradarbiavimo ryšiai tarp Baltijos valstybių ir Jungtinių Amerikos Valstijų. BAFF kuria mobilumo programas, kuriomis pasinaudoti gali visi Lietuvos piliečiai. Šiuo metu priimamos paraiškos profesinėms stažuotėms JAV!

Dienos nuolaida: su EJK batutų centre „Šoklynė“ pramogauk už 5 €

Šokinėk ne tik per balas! Keliauk į batutų centrą „Šoklynė“, aktyviai leisk laiką, linksminkis ir mokykis naujų triukų visiškai saugiai. Su EJK pramogos visą dieną batutų centre Tau kainuos vos 5€.

Savanorystės pasiūlymas: tapk performanso dalimi

Šiuo metu rengiamas įdomus, kilnaus tikslo siekiantis projektas ir jo organizatoriai kviečia prie jo prisidėti jaunus, iniciatyvius žmones! 2017 m. spalio 13–14 d. Vilniaus geležinkelio stotyje vyks performansas, tapsiantis pagrindiniu įgyvendinamo projekto akcentu ir tu gali tapti jo dalimi!