„Verslumo dienoje“ – finansinio raštingumo pamokos ir susitikimai

2017 m. lapkričio 21 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Transporto ir verslo skyrius kviečia į „Verslumo dienos“ susitikimus, kurių metu turėsi galimybę susipažinti su banko „Citadele“ ir draudimo bendrovės „Ergo“ atstovais.

Seminaras dirbantiems su jaunimu apie skaitmeninį darbą

Seminaras „Strategies for Digital Youth Work“ yra skirtas atkreipti dėmesį, kaip skaitmenizacija keičia visuomenes ir kokią įtaką tai daro darbui su jaunimu ir patiems jauniems žmonėms.

Darbo pasiūlymas: „Kaunas 2022“ ieško vadovo (-ės)

Kaunas oficialiai paskirtas Europos kultūros sostine 2022. Lietuvos miestas siekia tapti pokyčių varikliu vietinėje bendruomenėje, o tuo pačiu ir visose Europos bendruomenėse, susiduriančiose su panašiais sunkumais ir problemomis. Šįkart „Kaunas 2022“ skelbia konkursą eiti vadovo (-ės) pareigas.

Dienos nuolaida: su EJK apsilankyk COSMOS Paukščių take 10% pigiau

Dabar puiki galimybė pabūti ne kur kitur, o kosmose! „COSMOS Paukščių takas“, esantis Anykščiuose ir Vilniuje, suteiks galimybę pasijusti begalinėje erdvėje. Su EJK gausi 10% nuolaidą.

Dienos nuolaida: su EJK kontaktiniai lęšiai 5% pigiau

Keisk akinius į kontaktinius lęšius! Internetinėje parduotuvėje „SuperLesiai.lt“ rasi galybę pasirinkimų, o su EJK gausi 5% nuolaidą.