Konferencija Vienoje „Digital Youth Work“

Dirbantiems su jaunimu, jaunimo lyderiams, jaunimo darbuotojams, mokymo vadovams ir kt., pasirengusiems į savo darbą įtraukti skaitmeninius įrankius, Austrijoje rengiama konferencija „Digital Youth Work“.

Dienos nuolaida: su EJK „GETSTYLE“ prekės 15% pigiau

Rudeniui spinta paruošta? Jei dar ne, keliauk į internetinę parduotuvę „GETSTYLE“ ir išsirink stilingą aprangą jau dabar. Pasinaudok EJK ir gauk 15% nuolaidą.

Pasaulinis studentų forumas Malaizijoje

Ar kada įsivaizdavai, kad tavo studijos ir aktyvus įsitraukimas į mokslą gali nunešti net... į Malaiziją! Šiuo metu organizuojamas jau 13-asis Pasaulinis studentų forumas, į kurį atvykti kviečiami įvairių sričių inžinerijos studentai iš viso pasaulio!

Vyksta registracija į „Innovation Drift“

„Innovation Drift“ yra didžiausias Baltijos jūros regione vykstantis renginys ateities bei inovacijų tema. Tai – Vilniaus inovacijų forumas, kuriame dalyvaus daugiau nei 50 pranešėjų iš Lietuvos ir užsienio šalių, pasidalinsiančių įdomiomis įžvalgomis ir patirtimis. Renginyje dalyvauti gali visi inovacijomis besidomintys žmonės: verslininkai, mokslininkai, su išmaniosiomis technologijos dirbantys kūrėjai.

DIENOS NUOLAIDA: SU EJK VISAM „MARATONO“ ASORTIMENTUI 10% NUOLAIDA

Geriausiems sportiniams pasiekimams reikalinga ir geriausia apranga bei inventorius. Būtent tokius rasi S-sporto prekių parduotuvėje „Maratonas“ Vilniuje. Pasinaudok EJK ir gauk 10% nuolaidą visoms prekėms.