Dienos nuolaida: su EJK „Gentshop“ prekės 15% pigiau

Stilingi ir prabangūs papuošalai ir aksesuarai vyrams - kurie ne tik sukurs tobulą akcentą jūsų stiliui, bet ir puikiai tiks bet kokiai progai. EJK turėtojams taikoma 15% nuolaida.

Įsitrauk: pasidalink savo nuomone

Viena iš pagrindinių struktūrinio dialogo veiklų yra Europos Sąjungos mastu vykdomos konsultacijos išsikeltų prioritetinių temų pagrindu. Šiemet visos Europos Sąjungos mastu stengiamasi atsakyti į klausimą „Jaunimas Europoje: kas toliau?“. Tad tavo nuomonė itin svarbi!

Dalinės studijos, mokslinė stažuotė ir hebrajų kalbos vasaros kursai Izraelyje

Švietimo mainų paramos fondas skelbia konkursą Izraelio Vyriausybės siūlomoms dviejų tipų stipendijoms: vasaros kalbos kursams (Ulpan) (3–4 savaičių) – 1 stipendija; vienerių akademinių metų (8 mėnesių) studijoms arba mokslinei stažuotei – 1 stipendija.

Dienos nuolaida: su EJK pirk BIGBOX.lt parduotuvėje ir gauk nuolaidą

Reikia naujos buitinės technikos, garso, vaizdo ar kitos aparatūros? Pirmu taikymu keliauk į internetinę parduotuvę BIGBOX.lt. Pirkdamas pasinaudok EJK ir gauk nuolaidą!

Lietuvos Nepriklausomybės akto paieškos pabėgimo kambariuose

Susipažinti su Lietuvos istorija ir atšvęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį galima ir ne visai įprastomis priemonėmis. Rudenį 7 Lietuvos kultūros ir švietimo įstaigose buvo atidaryti tarpukario Lietuvos pabėgimo kambariai, kuriuose ieškoma Nepriklausomybės akto originalo.