Dienos nuolaida: su EJK žaisk golfą 15% pigiau

Golfo treniruočių centras, tai vieta, kur smagiai praleisti laiką gali tiek norintys susipažinti su golfu, tiek šio sporto entuziastai. Centras veikia ištisus metus, tad išbandyk save įvairiose sporto šakose, o su EJK pramogauk 15% pigiau.

Dirbtuvės: kokio Vilniaus nori tu?

Esi vilnietis? Net neįsivaizduoji, kas vyksta savivaldybėje? Manai, kad tavo nuomonė niekam nerūpi? Anaiptol! Vilniaus liberalaus jaunimo organizacija 2017 m. lapkričio 20 d. 17:00 Vilniaus miesto savivaldybėje organizuoja diskusiją ir dirbtuves „Kokio Vilniaus nori Tu?“.

Dienos nuolaida: su EJK „Pastopoly“ dienos pietūs 20% pigiau

Su EJK itališki dienos pietūs net 20% pigiau. Keliauk į „Pastopoly“, esantį Pylimo g. 60, ir skanauk šviežiais naminiais makaronais bei sezonine sriuba. Skanaus!

Užsikrauk karjerai: „Youth Empowered“ mokymai Vilniuje

Nori daugiau? Ne tik nori, bet ir žinai, kad gali daugiau? ISM vadybos ir ekonomikos universitetas 16–21 m. jaunimui organizuoja vienos dienos savęs pažinimo ir verslumo mokymus, kurie skatina surasti savo stiprybes bei išnaudoti galimybes kurti verslą Lietuvoje ir Lietuvai.

DIENOS NUOLAIDA: SU EJK SPORTUOK „SAVICKO SPORTO KLUBE“ 10% PIGIAU

Sportuok visus metus! „Big Z“ sporto klube pasieksi geriausius rezultatus su profesionalų pagalba! Tad nieko nelauk ir jau šiandien keliauk sportuoti, o su EJK gauk 10% nuolaidą abonementams.