DIENOS NUOLAIDA: SU EJK APSILANKYK ILIUZIJŲ MUZIEJUJE 10% PIGIAU

Trūksta pramogų? Nuo šiol visiems EJK turėtojams taikoma 10% nuolaida apsilankymams iliuzijų muziejuje VILNIL, įsikūrusiame Vokiečių g. 6.

Tapk „Gatvės gyvos“ gidu savo mieste

„Gatvės gyvos“ ieško gidų komandos papildymui – ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje! Jeigu jauti aistrą savo miesto tyrinėjimui ir degi noru pasidalinti įdomiausiomis istorijomis su keliautojais, būtinai užpildyk komandos anketą!

Rinkis svajonių darbo vietą!

IT sektorius pažeria ne tik įvairių darbo pasiūlymų, bet ir kūrybiškų būdų susirasti ne tik sau tinkamiausią, bet ir svajonių darbo vietą. Svarbiausia tampa ne įgyti diplomai ir sertifikatai, bet realūs įgūdžiai, kuriuos nebūtinai patvirtina mokymo įstaiga, bet kuriais esi užtikrintas pats.

Dienos nuolaida: su EJK drabužių valymas 20% pigiau

Metas valyti, plauti paltus, sukneles, kostiumus ir kitus drabužius? Turime Jums pasiūlymą – apsilankyk pas valymo ekspertus „Švara“, kurie pasirūpins profesionaliu ir operatyviu Tavo drabužio valymu. Kartu pasiimk EJK ir su ja gausi net 20% nuolaidą drabužių valymui.

Lyriškas piano solo bluras

Yra daug dalykų, kurių nežinai: kas yra entropija, kaip įmanoma kvantinė teleportacija ar kokie yra banginių skleidžiami garsai. Yra dalykų, kuriuos žinai, tačiau nebepameni ir daug visko, kas kažkada buvo didžiausia aistra, o šiandien liko tik istorijos draugams. Kad galėtum nuolat priimti naują informaciją, reikia leisti sau pailsėti ir atrasti naujų, įkvepiančių sričių!