Dienos nuolaida: su EJK „Glow Make-up“ prekės ir paslaugos 10% pigiau

Laukia didi šventė, o gal šiandien ta dienai, kai nori atrodyti pritrenkiančiai? Užsuk į „Glow Make-up“ studiją ir tavimi pasirūpins profesionalų komanda! Pasinaudok EJK ir gauk 10% nuolaidą visoms prekėms bei paslaugoms.

„Savanorystė užsienyje – galimybių skrynia“

Apie Europos savanorių tarnybą, greičiausiai, jau esi girdėjęs ne kartą. Tai viena populiariausių savanorystės užsienyje programų, kuri suteikia galimybę prisidėti prie ES šalyse įgyvendinamų įvairių sričių projektų. Kasmet Europos savanorių tarnyba sulaukia tūkstančių savanorių, kurie keliauja į svečias šalis ir ten jų laukiančius nuotykius.

KINO TEATRO „PASAKA“ REPERTUARAS LAPKRIČIO 10 – 16 D.

Tradiciškai penktadienį pristatome Jums „Kino Pasakos“ repertuarą savaitgaliui ir visai artėjančiai savaitei. Kas gali būti geriau už filmą jaukiame kino teatre? Faktas, kad su EJK ši pramoga Tau kainuos vos 3,8€ (vietoje 5,5€). Tad skambink draugui/ei ir keliaukit smagiai vakaroti į kiną!

Tapk Europos inovatore!

Kasmetinis Europos Komisijos rengiamas konkursas „EU prize for Women Innovators“ siekia apdovanoti inovatyviausius verslus pradėjusias merginas ir skatinti jas kurtį pokytį Europoje bei savo pavyzdžiu skatinti aplinkinius keisti ir keistis!

3 savanorystės galimybės LiJOT biure

Greičiausiai ne kartą esi girdėjęs nacionalinių projektų „Misija Sibiras“, „Ačiū, Lietuva“, „Man ne dzin“ pavadinimus ar dalyvavęs jų inicijuojamuose renginiuose. Jei šiuo metu skaitai šį tekstą, lankaisi portale žinauviską.lt – visi šie projektai prasidėję ar vis dar vykdomi Lietuvos jaunimo organizacijų taryboje (LiJOT), kuri kviečia tave papildyti savo komandą!