VASARĮ „WOK TO WALK“ SU EJK VISIEMS PATIEKALAMS 15% NUOLAIDA

VASARĮ „WOK TO WALK“ SU EJK VISIEMS PATIEKALAMS 15% NUOLAIDA

2017 m. vasario 17 d.

Išalkai? Užsuk į „WOK TO WALK“ ir su EJK bet kuriam patiekalui gausi 15% nuolaidą. Pasistiprink skaniausiais ir sveikiausiais WOK makaronais mieste! 

„WOK TO WALK“  rasi Vilniuje, Vilniaus g. 19. 

Dar neturi kortelės? Bendra „Swedbank“ jaunimo programos MasterCard WEB debeto kortelė - visiems jauniems, veržliems ir keliaujantiems. Nelauk, užsisakyk ją dabar „Swedbank“ padaliniuose. Kortelę gali gauti visi „Swedbank“ jaunimo programos dalyviai, kuriems tuo metu yra nuo 14 iki 26 metų. Šios „Swedbank“ jaunimo programos kortelės turėtojai gauna tas pačias nuolaidas, kurios galioja ir klasikinei Europos jaunimo kortelei. Be to, ja naudotis galima ne tik kaip įprasta mokėjimų kortele, bet ir pirkti prekes iš viso pasaulio bei atsiskaitinėti internetu! Visą informaciją apie kortelę, mėnesinį mokestį už dalyvavimą „Swedbank“ jaunimo programoje bei mėnesinį mokėjimo kortelės mokestį rasi jaunimas.swedbank.lt.   

Pasiūlymas galioja visoms Europos jaunimo kortelėms: klasikinei EJK, „Swedbank“ Jaunimo programos MasterCard WEB debeto kortelei bei Elektroniniam mokinio pažymėjimui su tarptautiniu EYCA lipduku.  

 grįžti