20%
Viešbutis „Hermis“
 Viešbutis „Hermis“ 
 grįžti į paiešką

Viešbutis „Hermis“

20% nuolaida apgyvendinimui

Nuolaida taikoma nuo standartinių kainų.

Šiuolaikiškas 4 žvaigždučių viešbutis „Hermis“ yra įsikūręs strategiškai patogioje vietoje – tarp Kauno miesto centro ir oro uosto. Viešbučio svečiai gali apsilankyti sveikatingumo centre ir ten pasinaudoti moderniu sporto klubu, sauna, garine pirtimi, infraraudonųjų spindulių pirtimi, sūkurine vonia, 15 m ilgio baseinu. Viešbutyje „Hermis“ svečiams siūloma apsistoti numeriuose, kuriuose veikia nemokamas belaidis internetas (prie jo prisijungsite su slaptažodžiu), bei naudotis nemokama saugoma automobilių stovėjimo aikštele.

Numeriuose rasite mini barus, rašomuosius stalus, televizorius, svetainių zonas ir vonios kambarius su plaukų džiovintuvais bei nemokamų higienos reikmenų rinkiniais.

Viešbučio „Hermis“ sveikatingumo centre įrengta 300 kv. metrų ploto sporto salė, kurioje rasite moderniausią įrangą. Čia taip pat rengiami aerobikos užsiėmimai, tarp kurių – pilatesas ir joga.

Restorane „Portofino“ patiekiami itališki valgiai.

„Hermis“ yra visai šalia Vilnių su Klaipėda jungiančios magistralės. Savanorių prospektu, pagrindine Kauno gatve, nuvažiuosite iki senamiesčio ir oro uosto, esančių maždaug už 7 km. Miesto centrą iš viešbučio lengvai pasieksite viešuoju transportu.

Panašios nuolaidos

Savanorių pr. 404
Kaunas
+370 37 490300

info@hermishotel.lt
hermishotel.lt